Şimdi Ara

GTX 770 Sorunu ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran Kartım ASUS GTX 770 DIRECT OC 2.. İşletim sistemi 64 bit windows ultimate, anakart asus z87.. Bugün akşama kadar hiçbir problem yoktu ancak az önce BF3 oynarken oyundan driver problemi diye attı ve şimdi windows'u açmıyor takılıyor siyah ekran olarak 1-2 kere açtı ama ondada imleç oynadı ve dondu..

Güvenli modda açarken hiçbir sorun yok, nvidianın sitesine girip güvenli modda en son driver'ı indirdim, diger driverları kaldırdım açıldı normal windows ancak kurduktan sonra "kurulum temiz kurulum digerlerini kaldırıp yenilerini yükledi" tekrar aynı hatayı veriyor yeni driver ilede.. problem nedir kafayı kırıcam bir anda böyle saçma sapan bi hata verdi.

Bu problemi yaşayanlar var mı aranızda? Yardımcı olursanız sevinirim, saygılar.

• Kartınız tam olarak bu ise : GTX770-DC2OC-2GD5
    Şu biosu kartınıza kurarsanız düzelebileceğini umuyorum :http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/vga/nVidia/BIOS/VBIOS_UPDATE_GTX770.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 21 Kasım 2013; 21:06:52 >
  • dostum olmadi normal windowsa giremiyorum guvenli moddada nv flash bios calismayi durdurdu diyor.. bide cok ilginc bi durum var acilmiyor ya windows guc kaynagindan fisi cekip aciyorum takip oyle aciyor ama donuyor sonra guvenli mod acinca mouseda gidiyor..

kurulum vatanda yapildi hepsini vatandan aldim yarin gotursem ilgilenirler mi acep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaesthesia

dostum olmadi normal windowsa giremiyorum guvenli moddada nv flash bios calismayi durdurdu diyor.. bide cok ilginc bi durum var acilmiyor ya windows guc kaynagindan fisi cekip aciyorum takip oyle aciyor ama donuyor sonra guvenli mod acinca mouseda gidiyor..

kurulum vatanda yapildi hepsini vatandan aldim yarin gotursem ilgilenirler mi acep

bootable usb yapıp dos ortamında flaslayabilirsiniz. Aslında Konya da olsaydınız getirin ben bir bakayım diyecektim
  • quote:

dostum olmadi normal windowsa giremiyorum guvenli moddada nv flash bios calismayi durdurdu diyor.. bide cok ilginc bi durum var acilmiyor ya windows guc kaynagindan fisi cekip aciyorum takip oyle aciyor ama donuyor sonra guvenli mod acinca mouseda gidiyor..

hocam çok anlamıyorsanız bu işlerden götürün hallederler
  • peki dosflash gibi islemleri vatan bilgisayarda yaparlar mi yani yardimci olurlar mi.. ya ben anlamam pek bi hevesle seneler sonra pc aldim tum oyunlari orjinal hicbir sorunu yoktu bianda oldu boyle

• quote:

peki dosflash gibi islemleri vatan bilgisayarda yaparlar mi yani yardimci olurlar mi.. ya ben anlamam pek bi hevesle seneler sonra pc aldim tum oyunlari orjinal hicbir sorunu yoktu bianda oldu boyle

benim gtx670 de ghost oynarken bozuldu geçen hafta sonu yine kart bozan driver olmasın?
    hangi driverı kullanıyorsunuz. ben 331.65 kullanırken bozuldu kart. sizdekinin aynısı oldu kitlendi siyah ekran sonra resetle açılıyor kocaman imleç. driverı tanımıyor.
    yeni kurulum kar etmedi.
    bende inventusa yolladım. kart gümlemiş. hiç oc falan yoktu oyun oynarken gitti.
  • ayni driver bendekide gumleten ayni sey oldu demekki benimde kart gumledi

• geçen hafta 650ti vardı aynı driver versiyon olarak ghost oynarken gümledi.770 aldım yine ghost oynarken siyah ekran oluyor yarım saat sonra, format güncel driver attım şuan sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.