Şimdi Ara

Gtx 260 sıcaklık değerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartım GTX 260 oyun oynarken falan bazen 78 dereceye falan çıkabiliyo bu normalmidir bu havalarda

• ewt kasasına bağlı gtx 285 çok ısınır stock soğutucu ile bende 68 i geçmiyordu
  • Bendeki gtx 260.Arkadaşlar fanı %40 hızla dönüyor nedersiniz bu ısı normalmi evga diye bi programla baktım.Gerçi herhangi bir problem yaratmıyor ama yinede merak ediyorum 5-6 saat açıkken internetten gezerken havalar sıcak malumunuz bikaç program açıkken 60 derece falan oyunları yüksek çözünürlükte oynarkende 70 - 78 derece aralığında nedersiniz normalmi?
  • Arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verebilecek olan yokmu?
  • kardes kartının markakasını tam soyle ona gore yardımcı olalım .
    benim kartım zotac gtx 260 synergy (192 sp ) .boşta 58 derece crysis te ise 83 derecelere kadar cıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadafa1

benim kartım zotac gtx 260 synergy (192 sp ) .boşta 58 derece crysis te ise 83 derecelere kadar cıkıyor.

Aynı kartı kullanıyorum boşta 50 derecenin üzerine çıkmıyor. Kasa içi hava sirkülasyonu yetersiz sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 2 Temmuz 2009; 19:16:11 >
  • evet kasandaki hava sirkülasyonuna göre çok değişken birşey. bende boşta 54 , yükte 80'e kadar çıkıyor (fan %80).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.