Şimdi Ara

Gtx 260 ekran kartı hakkında yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

directx 10.1 olduğunu biliyorum . genel performansı ile ilgili yorumlar ve oyunlar hakkında yorumlar alırsam sevinirim. Kendi sistemimde core 2 quad q8400 2.6 ghz overclock ile 3.0 ghz olarak kullanıyorum. 4gb ddr3 1333mhz ram e sahibim. 600 watt power ve asus p5g41t-m lx anakartım var. bu sisteme bu ekran kartı vs . neler düşünüyorsunuz. eski bir sistem ama binlerce lira dökmektense iş görür diye düşünüyorum.

GPU Motoru Özellikleri
    CUDA çekirdeği 192
    İşlemci Saat Hızı 1242
    Grafik Saat Hızı ( Mhz ) 576
    Doku Doldurma Hızı (milyar/san) 36.9

Bellek Özellikleri
    Bellek Hýzý ( Mhz ) 999
    Bellek Hızı 896
    Bellek Arayüzü 448-bit
    Bellek Bant Genişliği 111.9
    Özellik Desteği
    SLI uyumlu

• Gtx260 çok eski bir kart 2.el veya yeni bir gtx750ti alabilirsiniz.Birde 4gb ram alabilirseniz bir süre daha götürür bu sistem sizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 ti al

• udevecili kullanıcısına yanıt
    bu kart tarihi eser oldu gtx 750 ti alın daha iyi
  • Dedim birisi yine konu hortlatmis ordan anla artik nekadar eski oldugunu ustune 400 500 600 700 off sıkıldım birsuru seri cikti iste;)

• biliyorum kartın eski olduğunu .yeni aldım 100 liraya bu kartı. splinter cell blaclist full ayarlarda oynuyorum .
  • Teknoloji olarak eski, ayni sekilde duzgun oynayabilecegin oyunlar genelde eski nesil ayarinda olacaktir.

Yeni oyunlari acmaz mi? acar tabi ama cok dengesiz davranir.

Birde o anakarta 2. RAM' i takmayi dusunurseniz ayni rami aramayin, uretimi durmus. (ayni modeli var fakat yeni uretilmisleri anakart begenmiyor) Cinde omur boyu garantili, 1000+ siparisli ve %94> olumlu cip sayisina kadar ayni RAM bakin. (Memtest yapanlar paylasmis, birebir muadil)

• Gereksiz enerji tüketmiş olursunuz,bütçeniz 100 lira civarıysa r7 240-5670-gt730-gt630 gibi kartlara bakın.
  • GeForce GTX 260
    111.9 GB/s
    GeForce GT 630 PCIe x8
    14.4 GB/s

alın dediğiniz ekran kartıyla ufak bir kıyaslama yaptım . 128 bit kart benimkisi 448 bit. aradaki fark yukarıda.
  • Hocam herkezin dediği gibi gtx 750 ti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: udevecili

biliyorum kartın eski olduğunu .yeni aldım 100 liraya bu kartı. splinter cell blaclist full ayarlarda oynuyorum .

Güzel kart. Hayırlı olsun.
  • Guzel karttir dengi 4870 dir cogu modern dusuk karti tokatlar gta 5 bile acarsiniz ama dusuk ayarda

Oc ile 700 mhz core hizi gormeniz lazim ben olsam oc ederdim ama bu saatten sonra oc de risk kac yillik kart sonucta kendi haline birakmak daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 17 Ocak 2016; 7:14:20 >
  • udevecili kullanıcısına yanıt
    Gercekden de ole zaten bende benim 780ti yi 260 icin sattim 384 bitdi bize az geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

Gercekden de ole zaten bende benim 780ti yi 260 icin sattim 384 bitdi bize az geldi

Konuyla ilgisi varmi ki bu soylediginin?

• şimdi 750 ti diyenler var evet çok güzel kart ama sıfırı 600 tl. o fiyat verdikten sonra zaten performans vermezse kartı yakarım. düşük bütçeli bir kart benim söylediğim gtx 260 . evet aralrında performans farkı fazlasıyla var. ama sınıf farkıda var.
  • quote:

GeForce GTX 260
    111.9 GB/s
    GeForce GT 630 PCIe x8
    14.4 GB/s

alın dediğiniz ekran kartıyla ufak bir kıyaslama yaptım . 128 bit kart benimkisi 448 bit. aradaki fark yukarıda.

Umarım sakadir bubit değeriyle ölçülmüyor artık kartlar.Günümüz için kullandığın kart r7 240 seviyesinde.

• kesinlikle gtx 750ti almalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx_750ti

quote:

GeForce GTX 260
    111.9 GB/s
    GeForce GT 630 PCIe x8
    14.4 GB/s

Umarım sakadir bubit değeriyle ölçülmüyor artık kartlar.Günümüz için kullandığın kart r7 240 seviyesinde.

şakamısınız derken siz şaka yapıyorsunuz sanırım arada dağlar kadar fark var.sol taraftaki gtx 260 sağ taraftaki r7 240. aşağıdaki resimden ayrıntılı inceleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udevecili -- 17 Ocak 2016; 17:43:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtx_750ti

quote:

GeForce GTX 260
    111.9 GB/s
    GeForce GT 630 PCIe x8
    14.4 GB/s

şakamısınız derken siz şaka yapıyorsunuz sanırım arada dağlar kadar fark var.sol taraftaki gtx 260 sağ taraftaki r7 240. aşağıdaki resimden ayrıntılı inceleyebilirsiniz

Bakın hala bit değerlinin farkını atıyorsunuz.

Gtx260 202w tdp değeri var,videoda 1280*1024 oynanıyor ort 40fps demiş yükleyen arkadaş.

r7 240 30w tdp 1080p de 30 fps altına inmiyor.

ikisininde 2.el fiyatları aynı
    aralarında dağlar kadar elektrik tüketim farkı var.
    birisi yazılımda öldü diğeri hala güncel.
    birisi dx10 da neredeyse güncel bütün oyunlar dx11 istiyor kaldı diğeri dx12 destekli

Hala bana bitlerle geliyorsanız dahada yazıcak cevabım yok

• 150-160TLye HD5850 , HD6850 , GTX460 gibi kartlar varken 100TL bu karta verilmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.