Şimdi Ara

GTA5 NEDEN KASIYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sistemim i5 işlemci, 4gb ram, geforce 940m ekran kartı (2gb) ama minimum ayarlarda bile 10-15 fps görüyorum normalde kaldırması gerekmiyor mu?

• İşlemcinin modelinide yazmalısın İ5 ne mesela ? Bir de 4 GB ram GTA 5 için yetersiz kalıyor hatta ayarları açınca 8GB rami zorluyor GTA 5 için ram takviyesi yapman gerekiyor.

Onun dışında kartın ortalama ayarlarda 720p de rahatlıkla oynatmalı GTA 5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 16 Ocak 2017; 21:19:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle ramden dolayı. oyun 6 gb ram harcıyor.

şuanki mevcut ramin aynısından bir tane daha alıp 8e tamamla ramleri. high ayarlarda akıcı oyun deneyimi yaşarsın.
  • Nedeni ram hocam. Zamanında laptopumda 4gb ram vardı ve ram yetmiyordu. Oyun her halükarda 4gb dan fazla ram istiyor.
  • 4gb ram, amd phenom x4 955 ve amd radeon hd6850 var texture quality mediumda 1gb vrami geçmiyecek şekilde oynuyorum.45 fps civarı alıyorum.Çözünürlük 1080p.Başka nedeni olabilirmi?
  • ram yetersiz 8 yükseltnelisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

4gb ram, amd phenom x4 955 ve amd radeon hd6850 var texture quality mediumda 1gb vrami geçmiyecek şekilde oynuyorum.45 fps civarı alıyorum.Çözünürlük 1080p.Başka nedeni olabilirmi?

Texture medium, 1080p ve 1 gb vrami asmiyorsun. Dalga mı geçiyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

4gb ram, amd phenom x4 955 ve amd radeon hd6850 var texture quality mediumda 1gb vrami geçmiyecek şekilde oynuyorum.45 fps civarı alıyorum.Çözünürlük 1080p.Başka nedeni olabilirmi?

Texture medium, 1080p ve 1 gb vrami asmiyorsun. Dalga mı geçiyorsun?

hayır hocam estağfurullah neden dalga geçeyim fotoğraf atarım oyunu yüklersem :)
  • tamam ram alıcam ama şöyle bi sorun var güvenlik amacıyla laptopun pilini çıkartıp içine ram tak-çıkar işleri yapmak gerekiyomuş. ama benim laptop asus x555ub ve pil tak-çıkar değil o nasıl olucak?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.