Şimdi Ara

GTA5.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna giriyorum sıkıntı yok ama ilk bölümde banka soygunu yaptıktan sonra kapıyı patlatıp dışarı çıktığımızda polislerle karşılaşınca GTA V çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Neden böyle yapıyor olabilir?Oyun dosyalarında mi bir sıkıntı var diyecem dosya boyutu tam 60,04GB ordada sıkıntı yok gibi..Lütfen yardımlarınızı veya yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murozen -- 24 Nisan 2015; 3:15:37 >

• Aynı hata bende de var hemde bir çok yerde oldu sıkıldım artık oynamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende de var. daha oyun başlangıcında polislerle çatıştığımız anda tak atıyor. çalışmayı durdurdu... denemediğim yok kalmadı yahu.
  • Sonunda sorunu çözdüm denemediğim yol kalmamıştı format bile attım pcye ama düzelmemişti sorun oyun dosyalarındaymış.Daha önce md5 lerini kontrol etmiştim ama bu defa farklı bir programla kontrol ettim ve 2 tane hatalı dosya buldu.Onları silip yeniden yükledim.Sorun çözüldü.

GTA 5 - File Checker v3 programını oyunun kurulu olduğu dizine atın ve çalıştırın daha sonra start check e basın 5-10 dk bekleyin kırmızı yazan dosyalar hatalı onları silip tekrar yüklediğinizde sorun çözülür..

• hatalı dosyaları nasıl silip tekrar geri yüklenirim yardımcu olursnız sevinirim aymı sorun bendede var
  • Iyi güzel işe yaradı ama virüsü de koymayı ihmal etmedi avira vardı sildi. Haberiniz olsun

• murozen kullanıcısına yanıt
    Dostum sildiğimiz dosyaları tekrar nerden bulup geri yüklüyeçeğimizi söylermisin. Teşekkürler şimdiden
  • Bu hata orjinal surumde de oluyor mu

• farukgnc F kullanıcısına yanıt
    Benim oyun orijinal launcheri başlattığımda otomatik yüklüyor.Sizinki orijinal değilse torrentten sadece istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murozen -- 29 Nisan 2015; 19:46:03 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukgnc -- 1 Mayıs 2015; 19:52:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.