Şimdi Ara

GTA VI - XBOX [ANA KONU] - Grand Theft Auto 6

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geliştiriciler: Rockstar Games, Rockstar North, Grove Street Games, Digital Eclipse

Tasarımcılar: Leslie Benzies, Imran Sarwar, Simon Lashley, David Jones, Billy Thomson

Yayıncılar: Rockstar Games, Take-Two Interactive, Capcom, 1C Company

Türler: Aksiyon-macera oyunu, Açık dünya

2025 yılında Series X/S için çıkacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yerimizi alalım , buralar şenlenir GTA VI - XBOX [ANA KONU] - Grand Theft Auto 6 

• Sanırım Xbox bölümü için spesifik konu açılmamış. PC konusu, Xbox'ın bölümünde çıkabilir. Bunu düzenledim, Xbox için bu konuyu kullanabilirsiniz tercihen.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    GTA V trailerı koymuş

• efyavas kullanıcısına yanıt
    Farketmedim, dikkatin için teşekkür ederim.

• Ha şöyle kendi ana konumuz da olsun. Durmadan ps ve pc konusuna yazıyorduk. Ne demiştim sx ve ss lerinizi sakın satmayın. Pc ye geçen pişman olur 😄

• Oyun hakkında ki düşüncem şu yönde. Açıkçası Trailer beni heyecanlandıran bir yapıda değil. Oyuna karşı her zaman nötr olmamdan kaynaklı olabilir. Top trend yapımlara karşı mesafeli duruyorum prensib olarak.

Series S , bu nesli optimize eden yapısı bulunuyor. Series S özellikle daha optimize oyunların çıkmasını sağlıyor.
    Neslin geçişi bu oyunla olacak gibi hissiyat veriyor.

Çıksın görelim.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Hocam series s sahibi biri olarak en kötü ihtimal fsr olmadan 1080p 30 fps bekliyorum. Fsr ile de (alan wake 2 örneğindeki gibi) 1440p 30 fps bekliyorum. Konsol tarafında R* gayet becerikli. Pc için başarısız.

Öznel görüşüm ama Series s cidden yeni neslin f/p ürünü oldu. Gta 6 yı oynatacak daha uygun fiyatlı cihaz varsa söylesinler bilelim. Hatta ne özneli tamamen objektif bir yorum bence 😄

• ‘24 ü pas geçmesi pek hoş olmadı. Muhtemelen ‘25 e kadar arayı soğutmamak için trailer 2 , 3 , 4 şekilde birbirini izleyen tanıtımlar göreceğiz. Bunun yanı sıra o tarihe kadar ps5 pro ya da sxl gibi ara konsolları da görmüş oluruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Rockstar, RDR gibi bir oyunu geçmiş nesilde çok iyi bir şekilde oynattı. Optimize konusunda iyiler. Yine de GTA çıkış dönemine kasıtlı olarak ara nesli pazarlayabilirler. PC tarafına geç çıkacak olması konsola yarıyor, yapımcı firma tekrardan satacak olduğu içinde kazan/kazan durumu var.

• Sonunda açılmış konu, ne trailer dı ama? Adamlar 70 milyon izlenmeye yaklaşmış 24 saat dolmadan.

Dünyanın en iyi en büyük firması boşuna değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Rockstar, RDR gibi bir oyunu geçmiş nesilde çok iyi bir şekilde oynattı. Optimize konusunda iyiler. Yine de GTA çıkış dönemine kasıtlı olarak ara nesli pazarlayabilirler. PC tarafına geç çıkacak olması konsola yarıyor, yapımcı firma tekrardan satacak olduğu içinde kazan/kazan durumu var.
    Bu esnada da Rdr 2 ye 60 fps güncellemesi ve çeşitli meslek gruplarında iyileştirmeler olsa tadından yenmez

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Erkenden yayınlanması hype'a darbe vurdu. Herkes bekleyecekti o zamanı. Bu şekilde izlenme sayısı daha da yüksek (anlık) olabilirdi. Hatta bir rekor olması teyet geçildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Erkenden yayınlanması hype'a darbe vurdu. Herkes bekleyecekti o zamanı. Bu şekilde izlenme sayısı daha da yüksek (anlık) olabilirdi. Hatta bir rekor olması teyet geçildi.
    Bu 24 saatte izlenmenin yanına yaklaşalabilen 2 inci bir oyun yok şuan. Muhtemelen uzun vade de inanılmaz bir rakama ulaşacak.

Oyun sektörü = Rockstar

Beklentinin büyüklüğünü gösteriyor. Gerçi Rockstar beklentiyi karşılar. Kendilerini ispatlamış.

• Series s için 60fps zor gibi ama belli olmaz rockstar sonuçta dinamik 1080p-900p bir performans modu koyabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım mevcut nesil konsollarda buna yakın bir grafikle oynarız. Yoksa bu oyunun bu grafiklerini kaldırabilecek bir bilgisayar bende yok. Türkiye'de o bilgisayara sahip olmak da kolay değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

Umarım mevcut nesil konsollarda buna yakın bir grafikle oynarız. Yoksa bu oyunun bu grafiklerini kaldırabilecek bir bilgisayar bende yok. Türkiye'de o bilgisayara sahip olmak da kolay değil.

Daha iyisini bile oynayabilirsin muhtemelen.

Gta v ve rdr 2 duyurulduğu halinden daha iyi çıkmıştı. Bunun da olmaması için bir sebep yok.

• Yeni güçlü konsol şart oldu. Bu neslin donanımıyla oynanmaz GTA 6
    Daha 1,5 belki 2 yıl var. Mevcut konsol jenerasyonu daha geride kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 5 Aralık 2023; 18:29:44 >

RDR2 5 yıl geçmesine rağmen hala günümüz oyunlarından daha iyi gözüküyor nerdeyse. Ben bu trailerdaki görüntülerin en azından bu jenerasyon için olduğunu düşünmüyorum. Rockstar hep in-engine yapar trailerları ama inanmak için fazlasıyla iyi bu görüntüler. Umarım o zamana kadar ara konsollar çıkar da şu grafiklerde 60 fps oynarız.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.