Şimdi Ara

GTA V'in İlk Oynanış Videosu (Türkçe Altyazılı) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
1
Favori
6.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: stun

hiçbir oyunun gta gibi açık bir oynanış vereceğini sanmıyorum grafık üstünden mi laf yapıyorsun @Sp4rtacus , ozaman sen bioshock serisinden her hangi bir oyunu oynadınmı merak edıyorum..yada heavy rain.. grafıkte hiçbiri şuana göre hele WD ' ye göre iyi değiller ama genede hikayede daha iyi bir iş çıkartabılırler..... gta 5 deki ÖZGURLUK VE AÇIK DUNYA BAŞKA HIÇBIR OYUNDA OLAMIYACAGINDAN BU KARŞILAŞTIRMA SAÇMA .. OYNANABILIRLIK OLARAK DENK DEĞİLLER BU KADAR BUYUK OYNANABILIR ÇEVRE VE AKTIVITE SAYISI İLE HIKAYE BAZLI YARI AÇIK BİR DÜNYA MI VERIYORSUN.. KARŞILAŞTIRMA YAPICAK OLSAYDIM MAFIA 2 İLE YAPARDIM..

GTA'da adam gibi hikaye mi var? Yine bir adam var ve bu adamı zengin yapmak için k*çımızı yırtacağız. WD'nin hikayesini bi anlat bakim bana? GTA V zaten Watch Dogs'la kapışmamak için oyunu şimdiki nesile çıkarıyorlar. GTA IV'den bi farkı yok, ek paketi gibi olmuş resmen. Hiç heyecanlandırmadı beni. Adamlar hem ilk defa açık dünya oyunu yapıyorlar, hemde GTA V'i ezici bir grafikle çıkarıyorlar. Artık GTA 6 PS4'ün sonuna çıkar GTA V'in PS3'e çıktığı gibi Mafia 2'ye oyun diyenler var hala aramızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp4rtacus

quote:

hiçbir oyunun gta gibi açık bir oynanış vereceğini sanmıyorum grafık üstünden mi laf yapıyorsun @Sp4rtacus , ozaman sen bioshock serisinden her hangi bir oyunu oynadınmı merak edıyorum..yada heavy rain.. grafıkte hiçbiri şuana göre hele WD ' ye göre iyi değiller ama genede hikayede daha iyi bir iş çıkartabılırler..... gta 5 deki ÖZGURLUK VE AÇIK DUNYA BAŞKA HIÇBIR OYUNDA OLAMIYACAGINDAN BU KARŞILAŞTIRMA SAÇMA .. OYNANABILIRLIK OLARAK DENK DEĞİLLER BU KADAR BUYUK OYNANABILIR ÇEVRE VE AKTIVITE SAYISI İLE HIKAYE BAZLI YARI AÇIK BİR DÜNYA MI VERIYORSUN.. KARŞILAŞTIRMA YAPICAK OLSAYDIM MAFIA 2 İLE YAPARDIM..

GTA'da adam gibi hikaye mi var? Yine bir adam var ve bu adamı zengin yapmak için k*çımızı yırtacağız. WD'nin hikayesini bi anlat bakim bana? GTA V zaten Watch Dogs'la kapışmamak için oyunu şimdiki nesile çıkarıyorlar. GTA IV'den bi farkı yok, ek paketi gibi olmuş resmen. Hiç heyecanlandırmadı beni. Adamlar hem ilk defa açık dünya oyunu yapıyorlar, hemde GTA V'i ezici bir grafikle çıkarıyorlar. Artık GTA 6 PS4'ün sonuna çıkar GTA V'in PS3'e çıktığı gibi Mafia 2'ye oyun diyenler var hala aramızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

quote:

Mafia 2 puan durumu:
    9,0 - 8,8 - 7,5 = 8,0
    Buglarıyla kaç saat oynadın bakayım bu kısacık oyunu Watch Dogs'la kıyaslayacaklar utanmazlarsa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

quote:

Mafia 2 puan durumu:
    9,0 - 8,8 - 7,5 = 8,0
    Buglarıyla kaç saat oynadın bakayım bu kısacık oyunu Watch Dogs'la kıyaslayacaklar utanmazlarsa

yazık lan harbi yazık... sizden oyuncu falan olmaz .... open world bir oyunu open world olmayan bir oyunla kıyaslıyorsun.. çok komiksin... bazen hikaye sunumu hikayeden daha önemlidir... buna en iyi örneklerden biri last of us'tır... zombi hikayesi -kız kurtarıcaz hikaye bu ..ama sunuma baz alınca ... tam puanlar havada uçuşuyor... gta 5 tede aynı sunum olucak... lafa bakarmısınız '' GTA V zaten Watch Dogs'la kapışmamak için oyunu şimdiki nesile çıkarıyorlar''-''damlar hem ilk defa açık dünya oyunu yapıyorlar, hemde GTA V'i ezici bir grafikle çıkarıyorlar''

UYANDIRIYIM WD AÇIK DUNYA DEĞİL... ANCA MAFIA KADAR -L.A NOİRE KADAR AÇIK BİR DÜNYASI VAR...

grafik bebesi seni :D sen crysis 3 oyna , senin harcın değil gta ,gta dan grafıklerı daha iyiymiş... gta da ki oynanabılır çeşitliliğin %10 unu veremez wd ...dark souls oynadın mı merak edıyorum yada minecraft bioshock 1 -2? yazık lan anlamadan oynuyorsunuz sonra grafık grafık diye dönüp durun 8D]

• Watch Dogs en iyisi diyosunuz anladık GTA V gameplayini izleyip bide altına yorum yapıyosunuz onu anlamadım abi ben Watch Dogs videolarını gördüğümde bi 20 saniyesini izleyip kapatıyorum yorum falanda atmıyorum madem GTA V kötü gözünüzde niye izliyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DirtyShady -- 12 Temmuz 2013; 14:13:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence görevlere göre bazı soygunlarda, isteğe bağlı 4. bir karakteri de grubumuza dahil edebileceğiz.
  • Ben şunu merak ediyorum günümüz nesil konsollarının gücü düşük inşallah bu yüzden oyundaki araçlar ve yayaylar azaltılmaz ve de yan görevler :S

• quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

Bence görevlere göre bazı soygunlarda, isteğe bağlı 4. bir karakteri de grubumuza dahil edebileceğiz.

Zaten ekibimiz sadece ana karakterlerden oluşmayacak kendi ekibimizi kendimiz ayarlayacağız yani başka soyguncularıda kendi ekibimize katacağız.
  • aslında ps3 sürümünün xbox tan daha iyi olacagı kesinleşmiş oldu .. firmalar her zaman. tanıtım yaparken en iyi sürüm üzerinden tanıtım yaparlar

• quote:

aslında ps3 sürümünün xbox tan daha iyi olacagı kesinleşmiş oldu .. firmalar her zaman. tanıtım yaparken en iyi sürüm üzerinden tanıtım yaparlar

Bence ikiside eşit.Ps3 ü göstermelerinin nedeni önceki oyunlar gibi optimize sıkıntısı yok göndermesi
  • Dar koridor oyunlarla açık dünya oyunlarını grafik, ses ve efekt olarak bir biri ile kıyaslama gibi bir hataya düşüp gamerlık hayatınıza leke sürdürmeyin.

Açık dünya oyunları ile dar koridor oyunlar kendi kulvarlarında ki başka oyunlarla karşılaştırılmalıdır.
  • Yorumları her gördüğümde aman tartışma çıkmasın aman şu olmasın diye kendimi tutuyorum ama buraya kadarmış.

Halen PS4 grafiği ile PS3 grafiği karşılaştırıp "yav bak şu oyunun (PS4 oyunu) grafiği daha iyi" diyenler var. Tabi canım PS3 grafiği daha iyi olacaktı, pardon. Allahım sabır ver bana. Hee, gelelim diğer konuya:

WD duyurulma zamanı: Haziran 2012
    GTA V duyurulma zamanı: Ekim 2011

Önce şu tarihlere bir göz atın sonra yorum yapın. Neymiş vay efendim Rockstar yeni nesil için tırsmış. Bak sen, senaryoya bak... Rockstar hemen apar topar yeni nesile port etmeliydi oyunu WD duyurusu ile birlikte. Yoksa GTA V hiç satamayacak, 3-5 tane ön sipariş almış zaten. Hemen bildireyim de port işlemine başlasınlar, geç kaldılar.

Yahu afedersiniz de alakasız yorumlar yapıp kendinizi küçük duruma düşürmeyin. GTA V 2008'den beri geliştiriliyor (bkz: ©2008-2013 vs.) ve o zaman WD'nin adı bile yoktu. Çünkü niye? WD 3 yıldır yani 2010'dan beri (Hadi sizi kırmayayım 2009 olsun) geliştiriliyor. Bizzat Ubisoft söylemişti. Peki GTA'nın çıkış tarihi ne? 1997. Kim kimden esinlenmiş, söyleyin bakalım. Ha, size göre GTA V, WD'den esinlendi evet WD çoook çoook eski bir yapım, haklısınız :)

Onun için bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Bu arada, birisi şu arkadaşlara GTA IV'ün (eski GTA'lar da olur) Metacritic, GameRankings puanlarını göstersin. Ama o alınan onlarca ödülü (en iyi senaryo, en iyi aksiyon oyunu vs.) şimdilik göstermeyin. En sona da satış rakamları. Alıştıra alıştıra...

Bunları sadece gerçekleri günyüzüne çıkarmak amacıyla yazdım. Kimin ne oynadığı, neyi sevdiği umrumda değil. Yeri gelir ben de WD oynarım, düşmanlığım yok oyuna. Kendisi bu sene beklediğim ender oyunlardan birisi, imzama falan aldanmayın sadece GTA'nın ayrı bir yeri var bende fanboy değilim. Ancak bol keseden atmaya ve ortalığı karıştırmaya karşıyım arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 13 Temmuz 2013; 23:02:49 >

• KUSURSUZA YAKIN OYUNLARDAN.

• Radyolardaki reklamlar gibi söyleyeceğim ''Şaka değil gerçek''

PS2 ve PS3 almadım ama PS4 kesinlikle alacağım

• @bkaakco

çeneni yormana gerek yok kardeşim bunlar bozmuş kafayı onlara göre xbox one'da hiç satılmayacak microsoft batacak falan filan saçmalıyorlar yani
  • watch dogs araba sürüşüne o kadar laf edildi ama şu videodaki araba sürüşü kusura bakmayın wd nin videosundan bile daha kötü

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.