Şimdi Ara

Gta V için dizüstü tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde gt750m 4 gb ekran kartlı ve i7 4700HQ işlemcili asus n550jv dizüstü bilgisayar var.Masaüstü toplamak istiyorum ancak öğrenciyim ve yurtta kalıyorum bu yüzden dizüstü almalıyım.Şu an için dizüstünden istediklerim GTA V i yüksek ayarlarda takılma olmadan çalıştırabilmesi ve önümüzdeki 3 sene içerisinde de rahatlıkla mimari çizimleri tamamlayabilecek bir dizüstü olması(Sanki bu bahanesi gibi sanırım elimdeki dizüstü de derslerimi 3 sene idare eder ).Hali hazırda elimde 250x2 gb samsung 840 evo ssd bulunmakta bahsettiğiniz modellerde ssd olmasa daha iyi olur.Aklımda fiyat açısından daha uygun olabilecek monster'lar var.Fiyat 6.500 tl'ye kadar çıkabilir.Tavsiyeleri bekliyorum.

• Ya msi gs70 ya da asus g751 alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbulbilişim g751 bak derim memnun kalırsın

• SnickersTR S kullanıcısına yanıt
    Hocam elindeki leptop kotu değil medium da açar ne gerek var

• quote:

Orijinalden alıntı: ata1717

Hocam elindeki leptop kotu değil medium da açar ne gerek var

Aynen ben de onu düşündüm tam :D
  • ata1717 A kullanıcısına yanıt
    Keşke medium-ultra arasında görüntü karşılaştırma fırsatım olsa ona göre iyi bir karar verebilirim :)
  • kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Aşırı pahalı gibi geldi aradaki farka monster alıp ilerleyen zamanda güncelleme yapsam daha mantıklı olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnickersTR -- 6 Nisan 2015; 22:03:12 >
  • SnickersTR S kullanıcısına yanıt
    Ekran kartın gayet iyi gani gani yeter Full hs medium High arası oynarsın o parayı verme boşuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata1717 -- 6 Nisan 2015; 22:16:59 >
  • elindeki laptop orta ayarlarda çalıştırabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnickersTR

Aşırı pahalı gibi geldi aradaki farka monster alıp ilerleyen zamanda güncelleme yapsam daha mantıklı olmaz mı?

Güncelleme olayı gerçekten sıkıntılı ve uğraşılacak bir iş değil.Lenovo y5070 alın o zaman
  • Teşekkür ederim o zaman şu oyunu deneyim sonra karar vereyim tatmin ederse sıkıntı yok. İlgi gösteren herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnickersTR -- 6 Nisan 2015; 22:58:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.