Şimdi Ara

Gta V Bellek Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kolay gelsin arkadaşlar gta v i yükledim normalde 2048 olması gerenken video belleği 1600 küsür gözükür neden acaba bilgi verirseniz sevinirm

• Hangi kartla oynuyorsunuz yazdığınıza göre dahili kart bellek miktarını oyunda full de kullanıyor harici ekran kartıyla oynamıyorsunuz.Harici kartın belleği sabit görünür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 22 Haziran 2015; 6:40:07 >
  • Büyük ihtimal intel ile oynuyorsunuz. Nvidia ayarlarından yada oyunun simgesine sağ tıklayıp "Grafik işlemci ile çalıştır > Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" seçeneğini seçmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Hangi kartla oynuyorsunuz yazdığınıza göre dahili kart bellek miktarını oyunda full de kullanıyor harici ekran kartıyla oynamıyorsunuz.Harici kartın belleği sabit görünür

gtx960m ile oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaniX

Büyük ihtimal intel ile oynuyorsunuz. Nvidia ayarlarından yada oyunun simgesine sağ tıklayıp "Grafik işlemci ile çalıştır > Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" seçeneğini seçmelisin.

dediğiniz şekilde yaptım bu seferde 1900 küsür gösteriryor tam göstermiyor acaba sebebi ne olabilir
  • Oyunun kullandığı ekran kartı belliğine bakıyorsanız o oyunla alakalıdır. İzlediğim bir video da 2500 gösteriyordu. Bu o an oyunun kullandığı ekran kartıdır. Oyundan oyuna değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaniX

Oyunun kullandığı ekran kartı belliğine bakıyorsanız o oyunla alakalıdır. İzlediğim bir video da 2500 gösteriyordu. Bu o an oyunun kullandığı ekran kartıdır. Oyundan oyuna değişir.

anladım ama sorun sürümle ilgiliymiş güncel surum sanıyordum ekran kartımın ama değilmiş güncelleyince düzeldi sağolun
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.