Şimdi Ara

GTA V (Beklentileriniz) [2010] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
34.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

1) tır var ama dorse takamıyoruz.dorse de istiyorum hele ki şu tanker dorsesi çok güzel

2)striptiz klübünde daha fazla seçenek olsun

3)büyük uçaklar olsun ,1 tane havaalanı var oysa öbür şehirde de olsaydı uçak bileti alır giderdik

4)araba modifiyesi nitro

Klübün içinde yatak fln olsa
  • birde polisten kaçma olayı daha da geliştirilmeli bence.altımızdaki arabayı değiştirince eski arabayı bulana kadar trafik kuralları dışına çıkmadıkça peşimize polis düşmesin bizde çemberden kaçabilelim.terkedilmiş araba bulununca tekrar polis bizi aramaya başlasın.bide oyunda sokak ortası katliam yapmak kolay olmasın.polis afiş dağıtsın vsgördükleri yerde tutuklasınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

1) tır var ama dorse takamıyoruz.dorse de istiyorum hele ki şu tanker dorsesi çok güzel

3)büyük uçaklar olsun ,1 tane havaalanı var oysa öbür şehirde de olsaydı uçak bileti alır giderdik

4)araba modifiyesi nitro

Evet 2. seçeneğe can-ı gönülden katılıyorum

Sizi gidi sizi Ben hiç gitmedim oraya.

Ben gittim çıplak modu kullanarak hemde

• quote:

Orjinalden alıntı: msw

quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

4)araba modifiyesi nitro

Evet 2. seçeneğe can-ı gönülden katılıyorum

Sizi gidi sizi Ben hiç gitmedim oraya.

Ben gittim çıplak modu kullanarak hemde

bu modu orjinale yapabiliyo muyuz?link lütfen...

• Konuyu gta5 çıkana kadar götüreceğiz inşallah , isteklerinizi ingilizce çevirip rockstar games'e mail atıcam gerçekten Tabi gta5 yapılmaya başlansın önce
  • -Şehirde neden çocuk yok?
    -Şehirde neden hayvanlar yok?
    -Şehirde neden araba kiralama filosu yok?
    -Şehirde neden kerhane yok? :D

Liberty City Merkez Kerhanesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: javocu

-Şehirde neden çocuk yok?
    -Şehirde neden hayvanlar yok?
    -Şehirde neden araba kiralama filosu yok?
    -Şehirde neden kerhane yok? :D

Liberty City Merkez Kerhanesi

Araba kiralama filosu

Napcan araba kiralayıp sokaktan çal işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: CCaaNN
    bu modu orjinale yapabiliyo muyuz?link lütfen...

yaparsın ama linkini bulmam lazım tekrar, gta 4 strip club modu olarak geçiyor.
  • ewet çocuk kedi köpek filan olması lazım arabalardan böyle türkiyedeki arabalar olsun megane broadway kangoo filan eklemeden zevkli olsun kısacası sanandreasta yaptıklarımız olsun mofiye çekebilelim arabalara markete filan girebilelim ewlensek gerçekten güzel olur çocuğumuz filan olsa çok süper olur onu arabayla eğitsek filan
  • quote:

Orjinalden alıntı: rallyman23

ewet çocuk kedi köpek filan olması lazım arabalardan böyle türkiyedeki arabalar olsun megane broadway kangoo filan eklemeden zevkli olsun kısacası sanandreasta yaptıklarımız olsun mofiye çekebilelim arabalara markete filan girebilelim ewlensek gerçekten güzel olur çocuğumuz filan olsa çok süper olur onu arabayla eğitsek filan

hayaller değilde cidden yapılabilcek şeyler yazsak?

şiddet içerikli bi oyunda bence hayvan ve çocuk olmaması daha iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: rallyman23

ewet çocuk kedi köpek filan olması lazım arabalardan böyle türkiyedeki arabalar olsun megane broadway kangoo filan eklemeden zevkli olsun kısacası sanandreasta yaptıklarımız olsun mofiye çekebilelim arabalara markete filan girebilelim ewlensek gerçekten güzel olur çocuğumuz filan olsa çok süper olur onu arabayla eğitsek filan

Seni The Sims salonuna alalım
  • gta v de niko olursa almam o oyunu ben zaten yapmazlar

ya şöle yakışıklı karizmatik bi adam olsun yeter ya tipsiz adamlarla oynadığımız şöle vucutlu karizmatik giyimli kız arkadaşları olan bi adam tabi bunlar başta olursa oyunun ne anlamı olacak diyeceksiniz amaaann boşver ya herifler yapsın o kadar parakazanıyolar ne yapackarlını ben mi söyliyem artık
  • GTA V büyük olasılıkla PS3/X360 neslinden sonraki nesile çıkar. Dolayısıyla konuşmak için çok erken.
    Ha 2010-2011 gibi yeni bir GTA çıkarsa ancak Vice City, San Andreas gibi bir oyun çıkar.
  • aynı şehirde oynasa herkes yolda karşılaşsak falan :D
  • - Sağa ve sola dönüşlerde sinyal olmalı.
    - Araçlarda bulunan sunroofları açmalıyız

• quote:

Orjinalden alıntı: DH|UnderTaker

oyunu alanlara yanında birde rahatça oynatabilecek pc versinler

çok iyiydi

• ps3e özel yapsınlar oyunu,blurayi sonuna kadar kullansınlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

ps3e özel yapsınlar oyunu,blurayi sonuna kadar kullansınlar.

+2009
  • karakterimiz kro olmasın
    cj i geri istiyoruz
  • Grafik olarak cok farkedilir birşey yapacaklarını zannetmiyorum. Zira GTA 4'ün istediği sistem özellikleri GTA 5 cıkana kadar oturur-oturmaz o bile mechul.

Bundan sonra detaya giderler; yahut Lost & Damned gibi eldekiyle ugrasırlar..

Ama bu zamana kadar zaten yüzümüzü hic kara cıkarmadılar. Onlar bu saydıklarımızın zaten farkındadırlar. Adamlara kim cıkıpta demiştir ki; hızlı carpınca ön camdan fırlayayım diye?

Ama yinede hayalgücünü kullanmak güzel..

Rockstar olmasa ; görmese bile GTA 5 Cıkana kadar Modcular görüp yaparlar. O bakımdan belki bir umut :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.