Şimdi Ara

GTA SANANDREAS'A NASIL ARABA YÜKLENİR?????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten anadolun filan dosyalarını indirdim.doyanın için de bi dff bide txd dosyalrı var.
    imgtools u açıyorum c deki gta3.image i açıyorum sonrada anadol dosyalarını ekliyorum ama arablar çıkmıyor.doğru yöntemi nasıldır yardım edermisiniz?

• arkadaşım için de readme die bi dosya wardır oraya bak vehicle,handling,carcols,carmods bunların içinde ki yazıları değiştirmen gerekiyor readme içinde yazan yazılarla
  • Modu yüklemek için admiral.dff ve admiral.txd dosyalarını sizin oyununuzun
    yüklü olduğu klasördeki gta3.img dosyasındakilerle değiştirmeniz yeterlidir.

Bunu yapmak içinde imgtool programını kullanabilirsiniz.

hocam böyle demiş ama nalamadım ne yapmam gerektiğini.biliyosan detaylı olarak anlatırmısın?
  • biraz bekle ben yapıcam resimli olarak sana bunu bekle ama

• biraz uğraştım ama deymiştir umarım
  • hmm aslında baya iyi bi bilgi ama bu kadarda kendini hırpalama alt tarafı araba ekliyeceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: majorwar

biraz uğraştım ama deymiştir umarım

HOCAM KUSURA BAKMA HEMEN YAZAMADIM BİRAZ UĞRAŞTIM
    ELLERİNE SAĞLIK HOCAM OLDU SONUN OHH TEŞEKKÜRLER
  • yalnız şöyle bir sorun var arabaları hep başka arabların yerine koyuyoruz yani oyunda bğir araba eksilirken bir araba çokğalıyor.extradan araba nasıl koyucaz yani diyelim 100 araba var biz 101 araba yapamıyormuyuz? onuda söylerseniz artık yakanızı bırakıcam
  • ne demek işimiz bu bizim
  • gta mod installer programıyla zipli ve rar lı arabaları yükleyebilirsin gta-gamigo.de de arabalar ve mod installer var('w' yok ve - kalkcak)
    quote:

Orjinalden alıntı: kertenkebelek

Arkadaşlar internetten anadolun filan dosyalarını indirdim.doyanın için de bi dff bide txd dosyalrı var.
    imgtools u açıyorum c deki gta3.image i açıyorum sonrada anadol dosyalarını ekliyorum ama arablar çıkmıyor.doğru yöntemi nasıldır yardım edermisiniz?
  • gta mod installer var onu indir arabanı seyükle ve oyna img kadar zor değildir (http://w w w.thegtaplace.com/pafiledb.php?action=file&id=455)
    w lar arasındaki boşluklar kalkcak
    quote:

Arkadaşlar internetten anadolun filan dosyalarını indirdim.doyanın için de bi dff bide txd dosyalrı var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eryılmaz

gta mod installer var onu indir arabanı seyükle ve oyna img kadar zor değildir (http://w w w.thegtaplace.com/pafiledb.php?action=file&id=455)
    w lar arasındaki boşluklar kalkcak
    quote:

kertenkelebek bu da eryılmazdan teşekkür et

• dediğin programı yükledim ama yapamadım neyse artık img ile halldeicez.teşekkürler destek için
  • quote:

üstad nerden buldun o araba modunu linkini banada verirmisin acaba...
  • microsoft un sitesinden o program mod installer program indirmek isteyecek sende yüklü değilse googleye şunu yaz microsoft' microrsoft net faramework 1.1 yaz indir yükle ki göreceksin ki img tools tan daha kolay
    quote:

dediğin programı yükledim ama yapamadım neyse artık img ile halldeicez.teşekkürler destek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eryılmaz -- 12 Şubat 2007; 17:50:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.