Şimdi Ara

GTA San Andreas Açılmıyor Kafayı Yiyecem Yardım !! {Siyah Ekran}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gta san andreas rip indirdim kurdum gayet güzel fakat oyuna çift tıklatıyorum açılış videosuna geçmesi gerekirken siyah bir ekranda kalıyor sol - sağ üst tarafların en köşelerinde beyaz bir şey var öyle kalıyor oyuna geçmiyor görev yöneticisinden baktığımda cpuyu yüzde 80-90 civarı kullanıyor crack değiştirdim yine olmadı sebebi nedir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

• Görüntü ayarlarıyla ilgili olabilir belgelerimde eskiden kalma gta ayarları varsa sil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: INSENSITIVE

Görüntü ayarlarıyla ilgili olabilir belgelerimde eskiden kalma gta ayarları varsa sil.

Deniyorum hocam teşekkürler.
  • Olmadı arkadaşlar yardım edecek yok mu ??
  • oyunu rip indirmişsin burda sorun olabilir

rip anlamı belki sen biliyorsundur ama bazı dosyaların oyundan çıkarılması bu sayede oyunun boyutu düşürülür benim bildiğim genelde ses dosyaları ve videolar çıkarılıyor ama rip indirmeni pek önermiyorum zaten mamundadan baktım oyun en fazla 4-5 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RietveldX -- 10 Mayıs 2011; 16:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

oyunu rip indirmişsin burda sorun olabilir

rip anlamı belki sen biliyorsundur ama bazı dosyaların oyundan çıkarılması bu sayede oyunun boyutu düşürülür benim bildiğim genelde ses dosyaları ve videolar çıkarılıyor ama rip indirmeni pek önermiyorum zaten mamundadan baktım oyun en fazla 4-5 gb

hocam büyük ihtimalle rip olmasından kaynaklanıyor zaten baştan indiriyorum şimdi sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

oyunu rip indirmişsin burda sorun olabilir

hocam büyük ihtimalle rip olmasından kaynaklanıyor zaten baştan indiriyorum şimdi sağolasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.