Şimdi Ara

gta IV multiplayer'da user kaldı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu vatandan bu hafta sonu 30 tl ye almayı planlıyorum, oyunun hikayesini kopya sürümde bitirdim zaten.Oyunu tamamen multiplayer için alıcam o yüzden oyunda user olup olmaması benim için çok önemli şuan hala oynayan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

2 tanede ayrı sorum var.

1.Gta Iv mı yoksa eflc de mi user daha çok oluyor ?
    2.Gta ıv mı yoksa eflc de mi grafikler daha iyi olur ?

• hocam biz bir arkadasla bugun bir tane aldik bana haber verecek server durumunu yazarim haber alinca ona gore ben de alacagim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. GTA IV'te daha çok kişi var diye biliyorum PC'de. Ben PS3'te oynuyorum hemen hemen yakın birbirine ancak IV'te daha çok kişi var ve IV'ün multisi daha güzel bana göre. Fakat PC'deki yoğunluğa dair net bir bilgim yok.

2. Grafik aynı. Çok ufak farklar olabilir ancak farketmek zordur; oynayınca aynı olduğunu görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WayneCorp

hocam biz bir arkadasla bugun bir tane aldik bana haber verecek server durumunu yazarim haber alinca ona gore ben de alacagim :)

çok iyi olur valla benide bilgilendirirsen şimdiden çok sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

1. GTA IV'te daha çok kişi var diye biliyorum PC'de. Ben PS3'te oynuyorum hemen hemen yakın birbirine ancak IV'te daha çok kişi var ve IV'ün multisi daha güzel bana göre. Fakat PC'deki yoğunluğa dair net bir bilgim yok.

2. Grafik aynı. Çok ufak farklar olabilir ancak farketmek zordur; oynayınca aynı olduğunu görürsünüz.

teşekkürler, ozaman gta ıv alamam daha mantıklı olur zaten daha ucuz eflc den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevo33

quote:

Orijinalden alıntı: WayneCorp

hocam biz bir arkadasla bugun bir tane aldik bana haber verecek server durumunu yazarim haber alinca ona gore ben de alacagim :)

çok iyi olur valla benide bilgilendirirsen şimdiden çok sağol :)

hocam ben arkadaşımla konuştum oyun modlarında sunucu bulmanın zor olmadığını söylüyor. 10-12 tane server varmış 2-3 tanesi full oluyormuş diğerleri 4-10 arası değiştiğini söylüyor. Bu hafta para durumunu ayarlayabilirsem ben de alacağım sa-mp çok oynadım hileden bunaldım. Şu an tek merak ettiğim oyunda hilenin önüne geçilmiş midir?
  • bnde steam indiriminden aldım free mode giriyorum 2 -3 kişi anca oluyor.
    En yogun olan mod hangisi genelde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

bnde steam indiriminden aldım free mode giriyorum 2 -3 kişi anca oluyor.
    En yogun olan mod hangisi genelde?

Death match ve race & GTA race olur tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 7 Ocak 2013; 13:56:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.