Şimdi Ara

GTA 5 İlk Ekran Görüntüleri !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok uzun süredir devam eden heyecanlı bekleyişimizin ardından Rockstar Games resmi olarak GTA 5'in ilk ekran görüntülerini yayınladı. Çıkış tarihi henüz kesin değil ama görüntülere bakacak olursak GTA serisi bir kez daha adını tarihe altın harflerle yazdıracak gibi görünüyor. Buyurun arkadaşlar :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest_light -- 12 Kasım 2011; 2:12:40 >

• Dalgamı geçiyorsun fragmandan alınmış kareler bunlar.
  • Kos koca GTA 5 konusunu gormedinmi ?
  • Varmayın üstüne
  • Köylüye bak sen.Trailerden almıs görüntüleri ekran görüntüleri diyo
  • ulan siz ne adamsınız ya başka işiniz gücünüzmü yok. daha kim bilir ne konular açılacak gta5 çıkana kadar

• insan bi fragmanı izler bari
  • 1 tane fragmanı var onu da izlemedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemguven

ulan siz ne adamsınız ya başka işiniz gücünüzmü yok. daha kim bilir ne konular açılacak gta5 çıkana kadar

ohooo daha gta 4 e 5 modu çıkacak millet kanıp indirecek falan birsürü olay olacak daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıkıldım99

quote:

Orijinalden alıntı: erdemguven

ulan siz ne adamsınız ya başka işiniz gücünüzmü yok. daha kim bilir ne konular açılacak gta5 çıkana kadar

ohooo daha gta 4 e 5 modu çıkacak millet kanıp indirecek falan birsürü olay olacak daha.

gta4 e enb kurup 5 diye giydirirler... gerçi bunu yaptılar zaten :D san andreas a yaparlar :D

• MAĞARA.NET
  • Hevesim kırıldı..
  • Ekran görüntülerinin linklerini izlerseniz fragmandan almadığımı göreceksiniz. Görüntüleri paylaştığım gamespot sitesi görüntüleri nereden almış beni ilgilendirmez ama ben masumum. Ayrıca, bu görüntüleri fragmanı seyretmeden önce paylaştım.

Ayrıca kimseyi yanılttığım yada kandırdığım da yok. Bunlar GTA 5'ten ekran görüntüleri. GTA 5 deyip te başka bir oyundan ekran görüntüsü vermedim size. Neden bu kadar öküzlemesine yorumlar yaptınız anlamadım. Milli takım kalecisine küfür eden taraftarlara benzettim sizi...
  • aynen trailer izlemiş resimleri kare kare çekmiş şakacı çocuk.
  • Beyler
  • al işte
  • traileri izlediğinden emin misin?
  • gtx 590nimin yaninda bir tane daha alayim sli geliyor oyun
  • Rockstar'dan Gta5 ile ilgili 2 yeni görsel yayınlandı.Yeni bilgiler de açıklanmış.Gta Türk tarafından bilgiler Türkçe'ye çevriliyor.

• Gerçek hayata nekadar yakın uyarlanırsa o kadar güzel olcak bence mesela herhangi bir eve girebilse süper olurdu ama hiç sanmıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.