Şimdi Ara

gt730

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa beyler yıllardır mmorpg oynuyorum ve yıllar ca devam etcem ekram kartım eski baya oyunları medium yada lowda oynuyom gt730 olan ortalama bi bilgisyarda denedim highda cok rahat oynanıydu mmorpg ler fazla sistem istemez zaten şimdi intel pentium core 2 duo ve 2 gb ram e gt730 taksam çalışır mı sistem uyumlumu oyunlarda cpu ve ram a bakıyorum %30 - % 40 sadece ekran kartı lazım
    250 tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malidestan -- 12 Temmuz 2015; 0:49:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hali hazırda ekran kartını almadıysanız, sıkıntısız yeni ekran kartı alındığı için ihtiyaç fazlası, gt730 ekran kartını uygun fiyata verebilirim..
  • malidestan M kullanıcısına yanıt
    2gb ram var yanına 2gb daha alın veya 4gb tek modül alın daha akıcı olur bilgisayar gt730 ile işlemci rahat çalışır.

• Guzel karttir ama gta v oynamaya kalkmayin ben hd6770 ile oynadim bitirdim ancak low da oldugu icin sadece oyundan zevk aldim grafikler gta iv ultra ile esitti yani sanki 7 sene once cikan oyun gibi oynadim gta v yapisi geregi dusuk cozunurlukte cirkin gozukuyor maalesef.
    Ama bahsettiginiz oyunlarda rahat goturur.

• Konuyu unutmusum iş için pc toplamam gerekti 1 hafta önce i7 6700k ve gtx970 li ddr4 sistem topladım yinede Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.