Şimdi Ara

gt730

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 3 hafta önce gt730 aldım vatandan 200 küsür verdim elime biraz para geçti bf4 alıyım dedim ama gt730 açmıyormuş sanırsam r7 240 daha iyi diyorlar r7 240 kı alsaydım acaba ama r7 240 daha ucuz şimdi vatana gitsem değiştirirler mi üstüne para versem gtx modellerinden alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasohasso -- 11 Ocak 2015; 17:08:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değiştirirler mi oda var kendisini almaya param yetmez üstüne ekleyebilirim anca

• bozuk diye garantiye gönderirsin garantiden sıfırı gelirse hediye kuponu istersin anca böyle olur daha üst ya da başka bir kart alabilmen yoksa ben bunu değiştirmek istiyorum diye gitme 15 gün içinde gitmen gerekiyordu 3 hafta diyorsun.sistemin nedir r7 240'tan daha iyi bir kart kaldıryorsa 250 260x gibi ya da arkadaşın dediği gibi gtx750 ti alma imkanın olabilir.
  • Ben anlayamadım şimdi orda üst alamıcakdan gitme demişsiniz ama ben üst kartlardan alıcam r7 240 ı boşverin benim ordaki cahilliğime geldi gt730 a param yetince onu aldım şimdi faturasıyla beraber gidip gtx modellerinden alabilir miyim birde en fazla 120 130 ekleyebilirim

• İşletim sistemim vista işlemcim intel core 2 quad 3gb ram

• Upupup pls

• Öyle bir imkanınız yok; ama gidip sormaktan zarar gelmez. Burada ne söylesek havada kalacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.