Şimdi Ara

GT-I9500XXUHOH7 LITE by CMERT (04-10-2015) (LOLLIPOP 5.0.1) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
3.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    eyvallah anıları depreştirdin akşam akşam
  • (04-10-2015)

* I9500XXUHOH7 romuna güncellendi
    * Ayarlarda arama özelliği eklendi
    * Mesajlarda öncelikli göndericiler özelliği eklendi
    * SmartManager & S-Note eklendi
    * Bazı iyileştirmeler yapıldı
  • Hocam kolay gelsin, ram i nasıl bu kadar düşürebildiniz ? Ben daha fazlasını sildim ama ram gene 900 - 1200 arası. Bu romda ekran süresi nedir ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    ilk kurulumda ram tüketiminin düşük görünüyor, günlük kullanımda 800MB civarı boş ram kalıyor. ekran süresi ortalama 4 saat
  • cmert kullanıcısına yanıt
    eyw. hocam seni sahalarda pek göremiyoruz artık s4 sayfasına uğramaz oldun.

Peki kernel olayını tavsiye eder misin ? Çekirdeği düşürme vs gibi oynamaları ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    orada genelde başka cihazlar veya alakasız konular tartışıldığı için uzak duruyorum.
    şahsen tavsiye etmiyorum, çünkü bu tür müdahaleler cihazın direkt donanımına etki ediyor. uzun vadede kalıcı hasara yol açabiliyor.
  • cmert kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam, uyarın için teşekkür ederim.
  • deepty D kullanıcısına yanıt
    onu düzeltebilecek bir fix henüz yok, bu konuda samsung mühendislerinin keyfini beklemek durumundayız. hoş son uygulamaları temizlemeyen biri olarak rahatsızda etmiyor beni.
    son uyg. kapatarak ramı temizliyoruz bu da sistemi rahatlatıyor diye düşünüyoruz ama aksine yararlı bir işlem değil. biz o uygulamayı yeniden açmak istediğimizde tüm işlem başa sarılmış oluyor, bu da cpu ya gereksiz yük bindirerek batarya ömrüne olumsuz etki ediyor. benim kullanım deneyimlerim bu şekilde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.