Şimdi Ara

GT-I9260 ve GT-P8810 model numaralı cihazlar Samsung'un resmi sitesinde listelendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: omegafi

Yeni nexusda radyo olur mu ki radyo ?? :) :)

Ne radyo olur ne de Exynos 5.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Radyoyu fln geçtim 31 Ağustosta IFA 2012 de sızan bir haber var son çıkan haberde 1.5 ghz çıkarılmış işlemci sd kart ve batarya deniyordu ama bu haber çok garip cihaz downgrade e uğramış gibi buyrun siz bakın Radyoyu önemseyebilecekmisinz bu özelliklerden snra ( yalan haber olma ihtimali kuvvetli zaten bunuda belirtelim )

Samsung Galaxy Premier GT-I9260

- 4.65” HD
    - MSM7227A-1 Turbo Single 1GHz
    - HSDPA 7.2/5.76 900/2100
    - EDGE/GPRS 850/900/1800/1900
    - 8M (2.0 Mega for VT call)
    - 8 GB/16 GB + microSD (up to64 GB)
    - Jellybean
    - MicroUSB
    - 3.5mm Earjack
    - BT 4.0
    - Wi-Fi 80211 a/b/g/n
    - A-GPS
    - Battery – TBD
    - 133.97×68.1×8.8

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Radyoyu fln geçtim 31 Ağustosta IFA 2012 de sızan bir haber var son çıkan haberde 1.5 ghz çıkarılmış işlemci sd kart ve batarya deniyordu ama bu haber çok garip cihaz downgrade e uğramış gibi buyrun siz bakın Radyoyu önemseyebilecekmisinz bu özelliklerden snra ( yalan haber olma ihtimali kuvvetli zaten bunuda belirtelim )

Samsung Galaxy Premier GT-I9260

- 4.65” HD
    - MSM7227A-1 Turbo Single 1GHz
    - HSDPA 7.2/5.76 900/2100
    - EDGE/GPRS 850/900/1800/1900
    - 8M (2.0 Mega for VT call)
    - 8 GB/16 GB + microSD (up to64 GB)
    - Jellybean
    - MicroUSB
    - 3.5mm Earjack
    - BT 4.0
    - Wi-Fi 80211 a/b/g/n
    - A-GPS
    - Battery – TBD
    - 133.97×68.1×8.8

o işlemciyle hiç gelmesin daha iyi, zaten radyosu da yokmuş :)

• Yeni nexus modelleri hakkında çıkacak bir tarih var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

Yeni nexus modelleri hakkında çıkacak bir tarih var mı ?

eğer iddialar doğru ise Kasım gibi bekleniyor modelin çıkması Ekim ortası detaylanır gibi geliyor herşey ...
  • quote:

quote:

eğer iddialar doğru ise Kasım gibi bekleniyor modelin çıkması Ekim ortası detaylanır gibi geliyor herşey ...

Anlaşıldı 1 ayımız daha var demek
  • quote:

quote:

quote:

şirket içi testleri devam ediyor i9260 ın bir çok sistede çekilen resimlerin exifleri verildi ancak işlemci ve gpu ozellikleri bilinmiyor ...

bir ara spec bilgisinde ARMv11 yazıyordu ki samsungun bunu bilerek değiştirdiği normalde CPU nun cortex A15 olduğunu ama bilinmesini engellediğini düşünüyorlar ...

ya TI OMAP 4470 yada Exynos 4212 yada düşük ihtimal olsada Dual CortexA15 li Exynos 5 5250 SoC çözümü bu 3 seriden biri olursa olur ...

Ekimde tüm detayları ve şayet Nexus markası altında sunulacaksa Google Play Store fiyatıda tahmin edilir noktaya gelir ...

açıkçası bende bekliyorum eğer düşük donanımlı gelirse i9250 siparişi verecem ama donanım yüksek olursa i9260 düşünüyorum ...

söylenti olsa da Sony Xperia Nexus ve LG Optimus Nexus dedikodularıda var bunların hepsi Kasımda netleşir ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

şirket içi testleri devam ediyor i9260 ın bir çok sistede çekilen resimlerin exifleri verildi ancak işlemci ve gpu ozellikleri bilinmiyor ...

bir ara spec bilgisinde ARMv11 yazıyordu ki samsungun bunu bilerek değiştirdiği normalde CPU nun cortex A15 olduğunu ama bilinmesini engellediğini düşünüyorlar ...

ya TI OMAP 4470 yada Exynos 4212 yada düşük ihtimal olsada Dual CortexA15 li Exynos 5 5250 SoC çözümü bu 3 seriden biri olursa olur ...

Ekimde tüm detayları ve şayet Nexus markası altında sunulacaksa Google Play Store fiyatıda tahmin edilir noktaya gelir ...

açıkçası bende bekliyorum eğer düşük donanımlı gelirse i9250 siparişi verecem ama donanım yüksek olursa i9260 düşünüyorum ...

söylenti olsa da Sony Xperia Nexus ve LG Optimus Nexus dedikodularıda var bunların hepsi Kasımda netleşir ...

Ben de i9250 için sipariş verecektim ama şu yeni nexus ya da nexus serisine mensup üyeleri görmeden almak pek de sağlıklı gibi gelmedi bana.
    Ki dediğin gibi donanım bazında i9250 gibi olmazsa direk yeni nexus(lar) alınmaz. bekleyip görücez

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.