Şimdi Ara

GT 5 Donanım Haber Nascar Turnuvası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kimsenin yarış organizasyonu yapmadığını görünce ben bir şeyler yapayım dedim.
    bu akşam online üzerinden NASCAR yarışı düzenliyorum.Yarışı bu akşam saat 23.00'da başlatıyorum.Katılımcı sayısı 16 olacak,yarışın 60 yada 100 tur olmasını ve sürüş hattının kapalı olmasını düşündüm.Online oda numarasını yarıştan 10 dakika önce burada(ilk mesajda) yayınlayacağım.Yarışa giren ilk 15 kişi oyunu oynamaya başlar.

Oda adını GT 5 Tr Nascar olarak ayarlayacağım.Katılımcı olur umarım

ODA NUMARASI

1472-6681-3158-0099-5105

NOT:Aradaki tireleri(-) silin.

Güncelleme : Aşırı katılımcı dolayısıyla serverlar çökmüş bulunmaktadır,etkinlik iptal oldu.Katılımcı sayısı "0"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz86 -- 8 Aralık 2010; 23:01:13 >

• Cuma günü de buna benzer bir etkinlik yaparsak kesin katılırım ancak malesef bugünkü etkinliğe katılamam. Ayrıca Nascar arabasını biz mi satın almalıyız yoksa online'da seçebiliyor muyuz?
  • ben Nascar arabasını tüm katılımcılara hediye ediyorum ;)

oyunun ayarlar menüsünden ben ayarlayacağım onu,yani kimsenin nascar arabası almasına gerek yok
  • Bir de hangi pistte yapılacak yarış bir tane ABD oval pisti vardı çok ünlü adını unuttum heralde onda yaparsınız?
  • yarış bu pistte olacak

GT 5 Donanım Haber Nascar Turnuvası

quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

Bir de hangi pistte yapılacak yarış bir tane ABD oval pisti vardı çok ünlü adını unuttum heralde onda yaparsınız?
  • Neyse size iyi eğlenceler malesef ben katılamayacağım.
  • Hafta sonu'da böyle bir organizasyon istiyoruz. En az 10 kişi olsun.
  • Ben gelirim ama bu akşam çok kişi çıkmaz sanırsam.
  • ODA NUMARASI

1472-6681-3158-0099-5105

NOT:Aradaki tireleri(-) silin.
  • Oda bulunamadı diyor?

Edit: Etkinlik iptali gördüm okay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilanar -- 8 Aralık 2010; 23:03:40 >
  • dostum biraz geç haber vermişsin. biz dün 12 kişiye filan ulaştık. hatta gecenin sonunda 4 kişi nascar ile final yaptık.Bu tarz turnuvalara en az 48 saat öncesinden açmak laızm konuyu. Ama güzel fikir:D çalışılıp gelebilirim:D dün yapılan nascarın replayi olması lazım:D güzeldi:D
  • Katılmayı isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.