Şimdi Ara

Gskill Trident 2X8 16 GB DDR4 RGB'li Ram CL16 ( Takaslı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Gskill Trident 2X8 16 GB DDR4 RGB'li Ram CL16 ( Takaslı )
    Ürünün ilk sahibiyim, ramleri orijinal kutusuyla beraber satıyorum. Takas için sadece dediğim marka ramler ve 2X16 toplam 32 gb lık rgb ışığı olmayan 3200 veya 3600 mhz ramlerle takas ediyorum. 32 gb ram de küçük bir miktar fark olursa onuda nakit olarak ben verip tamamlayacağım Markalar Corsair, Kingston , Gskill, diğer markaları takas düşünmüyorum. Takas edecekler lütfen bu markaları ve özellikleri okuyup mesaj atsın. Takas sadece izmir içi elden olur.

Gskill Trident 2X8 16 GB DDR4 RGB'li Ram CL16 ( Takaslı ) Gskill Trident 2X8 16 GB DDR4 RGB'li Ram CL16 ( Takaslı ) Gskill Trident 2X8 16 GB DDR4 RGB'li Ram CL16 ( Takaslı ) Gskill Trident 2X8 16 GB DDR4 RGB'li Ram CL16 ( Takaslı )
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir, Karşıyaka Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Yakın zamanda aynı modelin 2 x 16gb 4000 c18 olanını 3250 ye aldım forumdan , sıfır olarak. Hemen akabinde yine forumdan aynısından 3500 e tekrar aldım. C16 olmasının neredeyse hiçbir faydası yokken 2250 yazmak ! Fikir olması açısından belirtmiş olayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    Genel amacım ışıklı olmayanlardan 3200 veya daha yüksek 3600 mhz gibi hızlarla takas etmek ama satın alacak olurlarsa bişeyler daha yaparım. sende cl18 16 gb'a 1750 lira vermişsin sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet35ksk -- 18 Mayıs 2024; 5:36:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.