Şimdi Ara

GS TV Maç Anlatımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dersimli62f

bir banamı geliyor bu tarz yaklaşımların saçma ve gereksiz olduğu hareketler felan çok itici normal anlatsana maçı ne gerek var şova galatasaraya yakışmıyor bence

fb nin yaptıkları içinde bir yorum alalım, misal 6 kasım özel kutlama programı, yer 6 programı. Ayrıca ulusal yayın yapmayan, objektif olmak zorunda olmayan bir kanaldan bahsediyoruz. Fb liseniz ztn izlemediğiniz bir kanaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

golü yedikten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

bir banamı geliyor bu tarz yaklaşımların saçma ve gereksiz olduğu hareketler felan çok itici normal anlatsana maçı ne gerek var şova galatasaraya yakışmıyor bence

fb nin yaptıkları içinde bir yorum alalım, misal 6 kasım özel kutlama programı, yer 6 programı. Ayrıca ulusal yayın yapmayan, objektif olmak zorunda olmayan bir kanaldan bahsediyoruz. Fb liseniz ztn izlemediğiniz bir kanaldır.

olayı farklı yönlere çekiyorsunuz orada zaten fenerle ilgili bir durum yok ben sadece yaptıkları hareketlerin saçma ve itici olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41fifa12

quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

golü yedikten sonra

youtube zamanına göre dk 59

• Golü yedikten sonraki görüntülerde kptum ya
  • Yanındaki adamlar herhalde sokaktan toplanıyor hepsinde aynı yapmacık haraketler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca

adam evi arabayı satmış iddaa da galatasaray'a basmış ulan at yarışı izliyo sanki helal olsun meloo haydi meloo çıldırttın bizi meloo melo

muslera kırmızı kart gördü ama muslera yoksa melo var bu adam öldürüyor beni yahu

• bizim maçlara bu abimiz spiker gelse ya
    maç görüntüsü olmadan dinlerken kötü oluyorken görüntü varken kalpten gideriz herhal
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.