Şimdi Ara

GS Bonus Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millet öğrenciyim hcbs sen campus kartım var düzenli olarak ödemelerini yapıyorum 5 aydır kullanıyorum garanti bonus card vermiyormuş öğrenci denizbank veriyor diye durdum iş seçeneklerinde öğrencide var başka bankadan kredi kartının olduğunu belirtiyormuşsun onlarda ödemelerine bakıyormuş düzenliyse veriyorlarmış bu doğrumı birde bu kartı alabilmem için 3 ay SSK sigortam yatmalımı yada en az kaç ay yatmalı maaş Badrosunu kesinlikle istiyorlar mı cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orda eğer denizbank vermiyorsa 3 ay sigortam yatmalımı olacak kartı alabilmem için o cümle biraz karışık oldu kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: mckanrap

Millet öğrenciyim hcbs sen campus kartım var düzenli olarak ödemelerini yapıyorum 5 aydır kullanıyorum garanti bonus card vermiyormuş öğrenci denizbank veriyor diye durdum iş seçeneklerinde öğrencide var başka bankadan kredi kartının olduğunu belirtiyormuşsun onlarda ödemelerine bakıyormuş düzenliyse veriyorlarmış bu doğrumı birde bu kartı alabilmem için 3 ay SSK sigortam yatmalımı yada en az kaç ay yatmalı maaş Badrosunu kesinlikle istiyorlar mı cevaplar için şimdiden teşekkürler

Evet beyler 48 saat geçmesine rağmen bir cevap yok upluyorum bebde

• Yazını öğrenciyim bölümüne kadar okudum cevao vereyim. Öğrenciysen sadece ek kart olarak alabilirsin. Ana kartı vermiyorlar hiç bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Yazını öğrenciyim bölümüne kadar okudum cevao vereyim. Öğrenciysen sadece ek kart olarak alabilirsin. Ana kartı vermiyorlar hiç bir şekilde.

Hocam bir işyeri adresi versem telefonuyla arasalar çalışıyor burda deseler yinede vermezlermi ?

• Ben öğrenciyim Garanti'den aldım, ama üniversitede çalışıyorum. Çalışıyorsan bir yerde sana da verirler diye tahmin ediyorum.
  • valla bende ogrencıyım denızbankdan 4bın lıra lımıtlı kartım var dıger kartımı duzenlı odedıgım ıcın sıkıntı olmadan cıkdı sanırım sızınde rahat cıkar kart
  • Hocam annende babanca normal garanti bonus kart varsa eğer aile bireylerin senin için gsbonusu ek kart olarak çıkarabilirler. En kolay çözüm bu ben böyle aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Ben öğrenciyim Garanti'den aldım, ama üniversitede çalışıyorum. Çalışıyorsan bir yerde sana da verirler diye tahmin ediyorum.

Hocam sorunda o bir yerde çalışmıyorum bir tanıdığımın iş yeri adresini be telefon numarasını vereceğim olurmu sizce aradıkları zaman çalışıyor filan

• quote:

Orijinalden alıntı: kara57

valla bende ogrencıyım denızbankdan 4bın lıra lımıtlı kartım var dıger kartımı duzenlı odedıgım ıcın sıkıntı olmadan cıkdı sanırım sızınde rahat cıkar kart

Diğer kartım yok daha doğrusu hiç kartım olmadı 3 defa normal kartlara başvuru yaptım vermediler şimdi gsbonus istiyorum sadece bir tanıdığımın iş yeri adresini ve telini vereceğim 4 5 gündür bir çözüm yolu bulamadım en son bunu buldum ne olur sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Hocam annende babanca normal garanti bonus kart varsa eğer aile bireylerin senin için gsbonusu ek kart olarak çıkarabilirler. En kolay çözüm bu ben böyle aldım.

Hocam babam ve annem garantiyle uğraşmazlar onlar Akbank ve iş bankasından başka banka bilmezler onların haberi olsun istemiyorum kafayı yemek üzereyim bir çözüm yolu bulamadım

• quote:

quote:

Ben öğrenciyim Garanti'den aldım, ama üniversitede çalışıyorum. Çalışıyorsan bir yerde sana da verirler diye tahmin ediyorum.

Hocam sorunda o bir yerde çalışmıyorum bir tanıdığımın iş yeri adresini be telefon numarasını vereceğim olurmu sizce aradıkları zaman çalışıyor filan

Beni kontrol ettirdiklerini zannetmiyorum, ama riskli iş sonuçta yanlış yönlendirmek istemem.
  • quote:

quote:

quote:

Beni kontrol ettirdiklerini zannetmiyorum, ama riskli iş sonuçta yanlış yönlendirmek istemem.

Hocam işyerine gelmezler büyük ihtimalde telefonla ararlar herhalde bu kartı almam lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam işyerine gelmezler büyük ihtimalde telefonla ararlar herhalde bu kartı almam lazım

Öyle basit mi sanıyorsun ?

Çalıştığın yerde adına sigorta ssk primi yatırılması gerekiyor. Yatırıyorlarsa senin adına ssk primi o zaman çıkar işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle basit mi sanıyorsun ?

Çalıştığın yerde adına sigorta ssk primi yatırılması gerekiyor. Yatırıyorlarsa senin adına ssk primi o zaman çıkar işte.

Hocam burdan bankacı biri Sigorta'nın olup olmamasına bakmıyorlar çalışıp çalışmadığına bakıyor dedi bir iş yeri telefonu ver çalışıyor desinler kartı alırsın dedi bu yöntemle alanları gördüm adamın sigortası hiç yatmamış ama kartı almış

• Bu konu hakkında başka bilgili arkadaşlar yokmu yada bu yöntemlerle kart çıkarmış biri up up

• Nasıl bakmıyorlar direk bakıyorlar. Bizzat başvurduğum 2-3 temsilci öyle demişti bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.