Şimdi Ara

grundig laptoplar nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılmaz savcı -- 5 Kasım 2014; 6:50:54 >

• Ben 2 gün önce grundig kampanyası kapsamında eski msi marka laptobumu götürdüm yeni grundig i7 laptobu 1800 liraya 9 taksitle aldım. Makineyi görmeden özelliklerine bakarak tercih etmiştim dolayısıyla şüphelerim vardı fakat elime geçtikten sonra hiç bir tereddütüm kalmadı. Çok kibar ve güçlü bir laptop. Ben bu ürünü Arçelik bayilerinin aynı zamanda servis gibi kullanılmasından dolayı tercih ettim. Sonuçta her yerde Arçelik bayisi var. Sorun olursa garanti belgesiyle götürür sorunu hallettiririm diye düşündüm. 2 yıl boyunca rahat ederim sonrasına da duruma göre bakarım. Aynı zamanda lenovo z710 kullanıcısıyım yaklasık 3 ay önce 2080 liraya bimeksten almıstım. Bana lenovo z710 u hiç aratmıyor. Özellik bakımından ona göre biras geride kalsa da zaten bu da fiyatına yansımış durumda. Bence tercih edilebilir, tavsiye ederim. Lenovo z710 inceleme konusu açmıştım. Talep olursa bu modeli de inceler konu açarım. Özel mesajlarla da elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.