Şimdi Ara

Grundig 75GHU7505B 75' 189 Ekran 4k UHD 21759TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
15.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5-2aydır neredeyse 75inçleri takip ediyorum,17999dan 25-28lere fırladı şuan bu fiyatlar alınabilir denebilir,ihtiyacı olan değerlendirebilir

bende almayı düşünüyorum ama teknosa direk bize kargo yapıyormuş,hepsiburadanın yaptığı gibi servise değil sonra biz kayıt açıyormuş vs vs,teknosadan daha önce tv alan varmı ? problem yaşayan veya farklı bir problemi olan ?

• Grundig 200 inç de olsa alınmaz gibi geliyor bana. Bir hata yapıp eve iki tane almıştık, verem etti bizi.
  • tst- kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sorunlarla karşılaştınız. 1 yıldır 55ggu8960 kullanıyorum. Tamam mükemmel değil ama fiyatının karşılığı. Sorun yaşamadım.

hocam 58inç regal kullanıyorum oturma odasında 2-2.5 sene civarında olucak 1 kere bile problem yaratmadı,tvyi almadan önce mi box 4k aldım onu bile takmadım kenarda duruyor,netflixi lisanslı 4kyı oynatıyor youtube twitch vs uygulamalarıda açıyor tam f/p yani,panelinede servis arayüzünden baktım vestelin paneli,buda öyledir büyük büyük ihtimal.

Grundig 75GHU7505B 75" 189 Ekran 4k UHD 21759TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 29 Ağustos 2023; 23:47:32 >

yaklaşık 8 senedir 4K grundig tv kullanıyorum,

özellikleri bugün bile çoğu tv de yok.

tek pişmanlığım 55" yerine 58" veya daha üstü alsaymışım diyorum.

• Sadece biz sorun yaşamışız demek ki :)

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    İyiki 58 almamışsınız. Ara panellerde genel olarak 3-4 senede bozulma sorunları oluşuyor deniliyor.
  • 49 inc grundig tv kullanıyorum 3 sene oldu, gün ışığı vurunca çok parlıyor ekran ve siyah tonlar gri gözüküyor ayrıca malzeme kalitesi çok iyi değil başkada bir sorununu görmedim ben, güncelleme falan geliyor hala tv ye ara sıra
  • Grundig arçelik beko altus model numaraları bile aynı oluyor çoğu zaman, arçelik beko tv ler internetten pek satılmıyor grundig her yerde elektronik marketlerde falan satılıyor pazarlama stratejisi sanırım, arçelik bayilerinde de var grundig zaten, tüm ürünler için dediğim geçerli süpürge modeline bakın aynısı arçelik beko vardır aynı model numarası ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 30 Ağustos 2023; 21:21:55 >
  • 2020 yılında aldığımız 65 inc Grundig bu süre zarfında 2 kez servise gitti geldi, bir kez anakartı bozuldu bir kez de led barları değişti. Şuan da bazı bölgelerde renk sorunları var ama garanti bittiği için yollamıyorum. Servisten memnunum hemen gelip bir günde yapıp ertesi gün getirdiler ama ürün kalitesinden memnun değilim.

• daquied kullanıcısına yanıt

Arçelik grubu, Grundig markasını üst segmente konumlandırmış, bu yüzden bayi ağından değil, zincir marketlerden satıyor, Beko/Arçelik ise orta segment, bayiler aracılığı ile satılıyor. Altus ise alt segment, bayi dekorasyonu gibi ek masraflar yok, bir de Grundig/Arçelik/Beko'daki üst modellerin Altus markalısı yok.

Ürün modelleri birebir aynı gibi görünse de aynı kalitede değil. Bu yaz internet üzerinden satış yapan bir Arçelik bayisinden Arçelik Multimode derin dondurucu aldım, aynı cihaz, Beko ve Grundig'de de vardı, Altus'ta yoktu. Grundig'i sadece MediaMarkt'ta gördüm, burda kampanya falan olmadığı için Beko/Arçelik'ten daha pahalıya geliyordu. Ancak benim cihaz gelince, Grundig ile aynı kalitede olmadığını gördüm, Arçelik'in boya kalitesi, Grundig'e göre daha düşük, Grundig, eski Arçelik cihazlarım gibi pürüzsüz boyaya sahip, yeni Arçelik ise hafif pütürlü.

• edit:ürünü bugün teslim aldım cumartesiye servis talebi açtım bakalım bizi neler bekliyor.

• memoli96 kullanıcısına yanıt

Renk sorunları başka bir tanıdığımızda da olmuştu sanırım günlük kullanımda 2 sene sonrasında bu sorun ortaya çıkabiliyor. Çünkü ondaki de garanti sonrası oluşmuştu.

• Sizce nasıl tv genel kullanım ve ps5 için tercih edilir mi ? bende Samsung 55KU7000 var 2016 serisi bozuldu yenisi almak istiyorum 65" tercih edeceğim grundingler 16k seviyesinde alınır mı 8000 veya 8500 modeli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 16 Eylül 2023; 19:28:32 >
  • dimitradon kullanıcısına yanıt

regal 58r754u den,konusunu açtığım bu ürüne geçtim yani 58>75inçe geçmiş oldum öncellikle ilk farketttiğim hız ve akıcılık oldu,regal smart tv diye geçiyordu ama yarı akıllıydı uygulama yüklenmiyordu olanları kullanıyordum,bunun google marketi var,ses seviyesi ve netliği bunun daha iyi regale göre mesela ben 5+1 LG Ses sistemi kullanıyorum regalde tv kendi hoparlörlerini iptal ediyordu ses sistemini bağladığımda,grundig iptal etmiyor orada düştüm ben zaten Grundig 75GHU7505B 75" 189 Ekran 4k UHD 21759TL  şey gibi birşey oldu hocam kısaca,iphone 6dan 14 pro maxe geçmek desek tam olur bu olaya,bende marka bağımlısıydım ama boş yere 30-40k vermeye gerek yok 22.100e tertemiz aldım çıktım işin içinden,birde benim korkum evdekilerin buna büyük demesiydi,ama bizimkiler en baştan böyle büyük alsaymışız diyorlar Grundig 75GHU7505B 75" 189 Ekran 4k UHD 21759TL 

,

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Samsung falan gerek yok bence de o kadar vermeye normalde tcl düşünüyordumda fiyatları 25k seviyesinde en az 30k 120hz olanları bakalım indirim için 3 modelde indirim yakalarsam alacağım benzer özellikte hepsi 75" de çok iyi ama metreyle ölçüm çok fazla geliyor odaya 65 yeterli olur gibi

Grundig 65 GGU 9760 A

Grundig 65 GHU 8500 A

Grundig 65 GHU 7505 B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 16 Eylül 2023; 20:0:42 >

ben normalde 58den 65e geçecektim,dedim geçmişken değsin bari masraf yaptığıma, iyikide 75 almışım cidden izleme zevkini yukarı çıkartıyor ve canlılık-renk skalası-netlik herşey tam ayarında,tek pişman olduğum konu 15-20 gün önce 17999a düşmüştü almamıştım şimdi gidip 22100e almam  

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

USB den film oynatma, İptvde vb kullanma şansın oldumu performansları nasıl

ikisinede denemedim hocam ama üzmez çünkü regalde mesela netflixden youtubea geçerken hem kasıyordu hemde baya bekletiyordu,bunda aynısını denedim takır takır açtı bekletmeden,kendi uydusunu deneyemedim çünkü dsmart kullanıyorum hdmi ile bağlı.

• bu kadar verilecekse 4k projeksiyon almak daha mantıklı değilmi..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.