Şimdi Ara

greater rift keystone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar, uzun bir süre oyuna girmemişltim ki baya bir değişiklik gelmiş, greater rift'den düşen bu greater rift keystone 20 gibi taşlar ne işe yarıyor? gemleri çözdüm 25 e kadar yükselttikten sonra kullanabiliyoruz fakat keystone 20,21 gibi sayılı olan taşlar ne işe yaradığını anlayamadım, bu konuda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

• işte o keystone ları kullanıp girdiğin greater riftlerde bitirince gemleri upgrade edeceğin npc çıkacak o işe yarıyor. nekadar üst lvl olursa gem de o kadar büyük oalsılıkla başarıyla upgrade oluyor.
  • yani bu numaralı keystoneler sadece gemleri upgrade etmek için npc açmaya yarıyor bir nevi değilmi? başka bir işlevi yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ileody

yani bu numaralı keystoneler sadece gemleri upgrade etmek için npc açmaya yarıyor bir nevi değilmi? başka bir işlevi yok?

Bir şekilde bitirirsen zaten npc çıkıyor. Ancak, zaman dolmadan en yükseğini bitirirsen sıralamada en üstlerde oluyorsun, adını dağlara yazıyorlar; hem de gem upgrade şansın yüksek oluyor. Zaman dolmadan bitiremezsen gem upgrade için şans yüksek oluyor sadece.
  • eyw bilgiler için sağolun arkadaşlar. birde dikkatimi sezon karakteri ile oynarsak daha fazla exp, para ve upgrade şansı olduğu çekti, peki sezon bittiğinde paragon hariç diğer herşey siliniyor mu? paragonun normal karaktere aktarıldığını öğrendim. ya diğer şeyler?
  • o konuda tam bir bilgi olmasa da tahminime göre sezonda açtığın charlar ve üzerindeki eşyalar direk normal sezona aktarılacak ve kastığın exp ne kadarsa asıl paragonuna eklenecek yalnız kasa aktarımı olmayacak tabi bu benim görüşüm kasa ile ilgili net bir bilgi yok kasa aktarılmamalı da zaten gereksiz lazım olan item varsa charının üzerine koy kalsın değil mi:)
  • Eşyalar mail yoluyla gelecek, sezon başlamadan önce ptr da bu şekilde test edildi.
    Bu mail olayıda, yeni karakter açtığınızda size kanat geldiğini gösteren ekran gibi olacak.
    İstediğiniz eşyaları ,normal kasanızda yer açıp, o kısımdan aktaracaksınız.
  • Turk arkadaslarimizdan 40 ustu yapan oldumu soloda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecenlerde crusader la ikinci denemem de 40 yapmıştım 136. sıradayım

kovalamıyorum, ama 42 yi rahat görürüm gibi geliyor
    şartlar uyarsa 44 te olur zaten crusader da en yüksek 44 yapılmıştı
  • Bende gecen 40yaptim dhyle biraz daha ugrasacam.sezon bitmeden hayalim 45yapmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.