Şimdi Ara

Graves

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler en iyi verim aldıgınız graves buildini söyleyebilir misiniz ? S3 le birlikte yeni itemler falan filan ben gerci eski klasik buildi kasıyorumda ben;
    IE-PD-BT-LW-GA Şeklinde gidiyorum bazıları runaan yada statik felan alıyor,size göre en verimli build hangisidir graves icin ?

• Bot+3pot başla, 2 dorans stackle botu berserker greaves yap sonra BT-PD-IE-LW-GA çık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phant0mAssassin -- 9 Şubat 2013; 9:07:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagol cevabın için zaten direk ie nin parçalarını almıyorum baseye gidip .Genel olarak soruyorum hani oyun sonu neler kasmış olmalıyım diye
  • IE-BT-PD-LW-GA gidiyom ben gayet iyi oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

IE-BT-PD-LW-GA gidiyom ben gayet iyi oluyo.

Pd için geç olmuyor mu peki biraz ?
  • ie bt lw pd ga gidiyorum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankes98

Bot+3pot başla, 2 dorans stackle botu berserker greaves yap sonra BT-PD-IE-LW-GA çık.

bot-pot devri s2 de kaldı.
    dorans al kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MademliBagnum

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

IE-BT-PD-LW-GA gidiyom ben gayet iyi oluyo.

Pd için geç olmuyor mu peki biraz ?

Valla attack speed kısmını e skilliyle kapatabiliyorum. İnfinity zaten yeterince kritik veriyo bu yüzden ad ve life steal daha önemli gibime geldiğinden blood kasıyorum. Farmın iyiyse bir kaç da kill alabildiysen çok geç olmadan pd çıkabiliyorsun zaten.
  • Long sword + 2 pot ile başlar blooda rusharım,ondan sonra duruma göre phantom/statik yada lw alırım,bunun ardından guardian yerine warmog alırım.Yaklaşık 3 ile 3.5 k arası hp in oluyor bulwarklada beraber gelen armor mr ile neredeyse off tank carry oluyorsun.Full build sıralamasıyla = BT - LW - PD - WA - IE

Edit = Spells : Barrier - Flash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Vertigo. -- 9 Şubat 2013; 15:45:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.