Şimdi Ara

gragas aldım hatamı ettim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar beğendiğim bir champ diye aldım bence güzel ama nerften sonra kötü diyorlar sizce nasıl gragas?

birde ipuçları verirmisiniz gragasla mid yada solo yapmak istiyorum nasıl olur hangi lanede iyidir? ve item dizilimi nasıldır?

birde farm konusunda nasıl farm yapmalıyım gragas oynarken nelere dikkat etmeliyim?

• ne hatası , iyi bir hero aslında.Mid de olur soloda ama ben midi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rab Roy -- 22 Eylül 2014; 14:54:51 >
  • Rp ile almadığın sürece istediğini al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilbigisini geçtim soru sorarken bari düzgün sormaya çalışın.

Gragas W skill gelen mana bedeli yüzünden tercih edilmiyor. Eğer rün ve kabiliyet doğru tercih yapıp, oyun safhasında üstünlük kurabilirsen her türlü oyunu taşır.

Lane tercih olarak üst koridor oynanır. Minyon için Q ve E kombosu rahat farm yaparsın. Onun dışında nasıl item çıkılır bilgim yok. Maokai gibi off tank çıkılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende merak ettim güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dal alsan ilk iyidi kislik için sonra bunlari dusun
     gragas aldım hatamı ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PulsefireSoraka -- 22 Eylül 2014; 17:37:35 >
  • her heroyu alabilirsin ıp ile böyle sorman saçma olmuş sende olmadan başka heroyla karıştırma sorusu sorman daha mantıklı olurdu gragas bu aralar hiç oynanmıyor sup ve jungle gördüm sanırım 1-2 kere
  • Hayır çok güzel karakter botlane için 6 dan sonra kesin kill alabiliyosun e r combosuyla jungle bile yapmıştım dene

• Jungle için midde blue gerekmeyen herolar varsa alabilrsin aksi taktirde buzdogan cıkmak zorunda kalıyorsun manan bitiyor sürekli çünkü.

Sup olarak oynuyorum 20 küsür kere oynadım açtığımdan beri (2ay) %80 win ratesi var 6 da %100 kill alıyorsun almamak imkansız.
  • ULtisi TF de dusmani dagitmasa cok hos sampiyon :)

• Nerde q-r ile ADC APC silen gragas özlettin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.