Şimdi Ara

Grafik Tasarım (sipariş)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aşağıdaki gibi bir grafiğe(erkek figürü) ihtiyacım var. ilgilenenler kaç tlye hazırlayabileceğini mesaj atabilir. iyi aksamlar.

Grafik Tasarım (sipariş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persus1984 -- 14 Aralık 2012; 21:04:42 >

• bir fotoğrafınızı bu yapıya dönüştürmek istiyorsunuz sanırım?
  • Teknık olarak bunun gıbı grafık calısmalarının nasıl yapıldıgını bılmedıgım ıcın hıc boyle dusunmemıstım.

Kendı fotografımın kullanılması pek ıyı bır fıkır degıl gıbı :) (tıp olarak)

Grafıgı kullanma amacımı acıklayayım ıstersen. Twıtterda bı hesabım var. Profıl fotografında kullanacam. Bır erkek fıguru lazım.

Boyle bısey olmasa bıle Conan O'brıen'ın web sıtesınde kullandıgı logo gıbı bır calısmada cok hosuma gıder. Sızden baska ılgılenıp mesaj atan olmadı. Umarım anlasabılırız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: persus1984

Teknık olarak bunun gıbı grafık calısmalarının nasıl yapıldıgını bılmedıgım ıcın hıc boyle dusunmemıstım.

Kendı fotografımın kullanılması pek ıyı bır fıkır degıl gıbı :) (tıp olarak)

Grafıgı kullanma amacımı acıklayayım ıstersen. Twıtterda bı hesabım var. Profıl fotografında kullanacam. Bır erkek fıguru lazım.

Boyle bısey olmasa bıle Conan O'brıen'ın web sıtesınde kullandıgı logo gıbı bır calısmada cok hosuma gıder. Sızden baska ılgılenıp mesaj atan olmadı. Umarım anlasabılırız :)

1. olarak şunu yaptım
     Grafik Tasarım (sipariş)

2.olarak conan'ın resimi vektörel yaptım ama renklendirmedim

Grafik Tasarım (sipariş)
     Grafik Tasarım (sipariş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relative Minors -- 16 Aralık 2012; 13:36:22 >

• 10 tl' ye yaparım dostum
  • Dostum mesaj attım sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cep telefonundan yaparım istediğini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.