Şimdi Ara

Grafik Tasarım için illa Mac mi lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Retina Macbook Pro almayı düşünüyorum fakat fiyatını biliyorsunuzdur.Bu bilgisayarı diğer bilgisayarlardan ayıran özellik nedir? Macbook Pro fiyatına en üst düzet Windows işletim sistemli bilgisayarlar alınabilir.Apple çok iyi, kalite mükemmel donanıma göre yazılım falan ama niye bu kadar paha? Ve üniversitede grafik tasarım okumayı planlıyorum laptop olarak sizce Mac mi yoksa Windows işletim sistemli bişey mi?

• Şahsi fikrimi dile getiriyorum mac uzun yıllar gider hic bir sey olmaz ama kesenin agzini acmadinmi 3klik macler boş 5k falan alman lazım onun yerine saglam bi windows pc alırsan hem islerini rahatlikla görürsun hemde oyun oynarsin zaten alışıldık bi işletim sistemi tabi mac kullandiysan windowsa geçmessen ayrı
    Sözün özü windows al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mjxlabx kullanıcısına yanıt
    Hem işlerini yaparsın hem OYUN oynarsın. Bırak artık şu mantığı ya herkes oyun oynamıyor. Kimilerinde ps4 var deskop var xbox var yada gidip başka mekanlarda bitiriyorlar oyunları. Ben o laptobu işim için alacağım niye yüksek kalite mac varken win alıp kaliteden vereyim ? Sadece ek gpu için tasarım , kasa kalitesi , hafiflik ,pil ömrü , laptop ömrü , kalınlık , ekran kalitesi , osx gibi şeyleri çöpe atayam ki ? sadece oyun oynamak için mi ? torrentten akk yı ilk günde bitirip ay boyu nette eziyet çekmek için , bozuk oyunlarla uğraşmak için mi ? 5 bin e gaming alacağına 2bin e masaüstü diz maksat oyun oynamaksa yanınada mac air yada 2.el pro al. Oyun oynayacağım diye kendine hantal bir şey alıp dışarıda işte unide kendine eziyet edip evde doya doya oyun oynarsında inş oyundan projelerede vakit ayırırsın. Sadece oyun kafasıyla gpu yok diye mac i yerden yere vurmak mantıksız. Yurt dışında öğrencilerin %60 civarı mac kullanır kalanlar ya ucuz pc yada razer gibi çözümlere gider. tr de %90 asus x550 Monster tulpar.

Windowsta 5bin e en iyi pc yi alamazsın. gtx970 falan alırsın. Daha ne pc ler var mac te ve win de sen dur daha :) git msi gs60 2pl al. 2 sinin mix i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elkarun -- 4 Ocak 2016; 10:31:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

Hem işlerini yaparsın hem OYUN oynarsın. Bırak artık şu mantığı ya herkes oyun oynamıyor. Kimilerinde ps4 var deskop var xbox var yada gidip başka mekanlarda bitiriyorlar oyunları. Ben o laptobu işim için alacağım niye yüksek kalite mac varken win alıp kaliteden vereyim ? Sadece ek gpu için tasarım , kasa kalitesi , hafiflik ,pil ömrü , laptop ömrü , kalınlık , ekran kalitesi , osx gibi şeyleri çöpe atayam ki ? sadece oyun oynamak için mi ? torrentten akk yı ilk günde bitirip ay boyu nette eziyet çekmek için , bozuk oyunlarla uğraşmak için mi ? 5 bin e gaming alacağına 2bin e masaüstü diz maksat oyun oynamaksa yanınada mac air yada 2.el pro al. Oyun oynayacağım diye kendine hantal bir şey alıp dışarıda işte unide kendine eziyet edip evde doya doya oyun oynarsında inş oyundan projelerede vakit ayırırsın. Sadece oyun kafasıyla gpu yok diye mac i yerden yere vurmak mantıksız. Yurt dışında öğrencilerin %60 civarı mac kullanır kalanlar ya ucuz pc yada razer gibi çözümlere gider. tr de %90 asus x550 Monster tulpar.

Windowsta 5bin e en iyi pc yi alamazsın. gtx970 falan alırsın. Daha ne pc ler var mac te ve win de sen dur daha :) git msi gs60 2pl al. 2 sinin mix i

Bu kadar arara gerek yoktu adam xboxim ps4im desktopum var dememis ben ona dayanarak dedim evde hic birseyi yoksa mac biraz lüks kalıyor zaten mac kullanan biri windowsa geçmez mac vs win yapmicam burda eger windowsu yok ise ben windows almasinin yanidayim yine kendi fikri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.