Şimdi Ara

Gpu kullanımı %0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Forumdan yeni hd 2600 pro aldım.Ama ekran kartında internetteki oyunlar çok yavaş.Mesela farmville gibi oyunlarda nesneleri aşırı yavaş yüklüyor.Bundan önceki ekran kartım x1050 bunları daha hızlı yüklüyodu.Programlardan ekran kartının kullanımı sürekli %0 gözüküyor.Arada bi max %16 ya çıkmış.Ekran kartını tam kullanmanın bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: qweray123

Merhaba arkadaşlar,
    Forumdan yeni hd 2600 pro aldım.Ama ekran kartında internetteki oyunlar çok yavaş.Mesela farmville gibi oyunlarda nesneleri aşırı yavaş yüklüyor.Bundan önceki ekran kartım x1050 bunları daha hızlı yüklüyodu.Programlardan ekran kartının kullanımı sürekli %0 gözüküyor.Arada bi max %16 ya çıkmış.Ekran kartını tam kullanmanın bir yolu var mı?

Oyun ne kadar ekran kartini zorlarsa ekran karti o kadar fazla kullanir kendini basit bir oyun icin kart niye tam yukte calissin :) ayrica nesnelerin yuklenmesi daha cok internet hizinla alakali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesneler yüklendikten sonra ama çok kasıyor.Kasıyosa çalışması gerekli diye düşünüyorum mantıken.Kasmasına rağmen %0 da geziyo oyunlar.Genelde browserdeki her oyun.İşlemciyle alakası olabilir mi?Ram 3gb yeter sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qweray123

Nesneler yüklendikten sonra ama çok kasıyor.Kasıyosa çalışması gerekli diye düşünüyorum mantıken.Kasmasına rağmen %0 da geziyo oyunlar.Genelde browserdeki her oyun.İşlemciyle alakası olabilir mi?Ram 3gb yeter sanırım.

Islemci nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pentium D 925.Ama onunda hiç %100 kullanıldığını görmedim.Max %70 falan geziyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.