Şimdi Ara

GPS özelliği kuvvetli bir telefon arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin dostlar, ben GPS özellikleri gelişmiş bir cep telefonu arıyorum ne önerirsiniz? Fiyat ve işletim sistemi önemli değil...

• Nokia dan şaşma derim. Samsunglarda bu işi becerebilen yok. Ya da iPhone alabilirsin. O da fena değil. Samsung sakın alayım deme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia GPSe cabuk baglanmiyor suana dek en hizli baglanan ve stabil calisan iPhone oldu, Samsungu bilemicem ancak iPhone disari cikinca 10saniye icinde baglaniyor
  • Nokianın gps odaklı bir cep telefonu modeli var diye biliyorum ama model adı bir türlü aklıma gelmedi...
  • n79 kullanıyorum sabitken 30 sn arabada 1 dk da bağlanıyor ve hiç kopmuyor.garminle çok güzel çalışıyor.
  • yorumda bulunan arkadaşlara teşekkürler
  • nokianın en iyi gps telefonu n86dır ;)
  • iPhone 3GS ile 3G arasında GPS performansı açısından fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatanaHero

iPhone 3GS ile 3G arasında GPS performansı açısından fark var mı?

Yok hatta bence iPhone4 tekide ayni GPS. Iki modelide kullanmis biri olarak iPhone3G ve 3GS ikisininde baglanti suresi ayniydi. Acik havada 10 saniyede baglaniyor. Nokia N78 vardi onda bazen 5 dakikayi gectigide oluyordu, yalniz Nokianin GPSide saglamdir yani kolay kopmaz, en guzeli iPhonedeki offline oldugum halde yani internet oaketim falan yok telde o halde yinede 10 saniyede baglaniyor ve buyuk ekranda navigon veya tomtomla gercek gps cihazi gibi oluyor, ancak GPS pili cok yer mutlaka sarj aleti bulundurun arabada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Mevzu gps ise bu telefon işinizi görecektir.

http://www.hepsiburada.com/Liste/asus-a10-ucretsiz-garmin-navigasyon-ve-haritasi/ProductDetails.aspx?productId=telcepasa10&categoryId=371946

Önceliğiniz navigasyonsa,ürün budur..Diğer ürünlerin navigasyon özelliğinin bu kadar iyi olacağını zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Mevzu gps ise bu telefon işinizi görecektir.

http://www.hepsiburada.com/Liste/asus-a10-ucretsiz-garmin-navigasyon-ve-haritasi/ProductDetails.aspx?productId=telcepasa10&categoryId=371946

GPS önceliğiniz ise bu cihaz tam size göre ama ovi map olan bir Nokiada işinizi rahat görür N8 ile ben dünyaları gezdim şaşmadan

Geç bağlanıyor ama bir bağlanınca kopmuyor sorunsuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: İLKERİN GÜNLÜĞÜ

Nokia dan şaşma derim. Samsunglarda bu işi becerebilen yok. Ya da iPhone alabilirsin. O da fena değil. Samsung sakın alayım deme.

o kadar da değil dostum. galaxy s de hemen buluyor uyduları ama yolda dümdüz gidemiyorsun

galaxy s2 de sorun çözüldü sanıyordum.
  • Nokia 6210 navigatör agps açıkken 12 sn kapalı iken 1 dk da bağlanıyor. uydu bağlantı kopması olmuyor garmin ile kullanıyorum

samsung omnia lite agps açık ise 20 sn, agps kapalı iken 1 dk dan biraz fazla. Ara ara uydu sinyal kaybı olabiliyor. igo ve ndrive ile kullanıyorum.

umarım yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalexpress

Nokia 6210 navigatör agps açıkken 12 sn kapalı iken 1 dk da bağlanıyor. uydu bağlantı kopması olmuyor garmin ile kullanıyorum

samsung omnia lite agps açık ise 20 sn, agps kapalı iken 1 dk dan biraz fazla. Ara ara uydu sinyal kaybı olabiliyor. igo ve ndrive ile kullanıyorum.

umarım yardımcı olur

Teşekkürler arkadaşım yalnız okuduğum bir incelemede 6210'un altı aylık GPS lisansıyla beraber geldiği söyleniyor.. Tam bu telefonu alacaktım ki bu yüzden kafam çok karıştı anlamamda yardımcı olabilir misin?
  • Nokia c5'in de navigasyonu çok iyi.hızlı bağlanıyor ve kopmuyor, telefonun fiyatı da çok makul zaten.bataryası da iyi gidiyor.
  • quote:

quote:

Nokia 6210 navigatör agps açıkken 12 sn kapalı iken 1 dk da bağlanıyor. uydu bağlantı kopması olmuyor garmin ile kullanıyorum

umarım yardımcı olur

Teşekkürler arkadaşım yalnız okuduğum bir incelemede 6210'un altı aylık GPS lisansıyla beraber geldiği söyleniyor.. Tam bu telefonu alacaktım ki bu yüzden kafam çok karıştı anlamamda yardımcı olabilir misin?

İlk aldığımda benimde öyleydi. nokia ovi map 6 aylık lisanslı idi. fakat daha sonra nakia lisans olayını kaldırdı sanırım ben hala kullanıyorum yeni versiyona bile güncelledim. Zaten garmin ve ndrive kurulabiliyor. Garmin ve ndrive yanında nokia nınki oyuncak gibi. lisans olayına takılma. ayrıca hızlı bağlanmada Agps olayının olması önemli agps de navigasyon olan her telde hemen hemen hepsinde var. Lisansa takılma. 6210 Navigatörün sıfırı varmı onuda tam olarak bilmiyorum. Her iki telefonumdan da memnunum.

• quote:

quote:

quote:

umarım yardımcı olur

İlk aldığımda benimde öyleydi. nokia ovi map 6 aylık lisanslı idi. fakat daha sonra nakia lisans olayını kaldırdı sanırım ben hala kullanıyorum yeni versiyona bile güncelledim. Zaten garmin ve ndrive kurulabiliyor. Garmin ve ndrive yanında nokia nınki oyuncak gibi. lisans olayına takılma. ayrıca hızlı bağlanmada Agps olayının olması önemli agps de navigasyon olan her telde hemen hemen hepsinde var. Lisansa takılma. 6210 Navigatörün sıfırı varmı onuda tam olarak bilmiyorum. Her iki telefonumdan da memnunum.

Teşekkürler sahibinden.com adresinden bir tane uygun fiyata
    buldum :)

• GPS olayında en iyisi IP4'dür
  • nokia ovi maps bu alanda lider denebilir, bence n8 alın veya n9u bekleyin sonuçta fiyat önemli değil demişsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.