Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
361.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir de NEXT 4624 modelini inceleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

tomtom'un kullandıgı harita teleatlas haritadır bunu araştır istersen Teleatlas nekadar avrupada başarılı olsada türkiyede çok eksikleri var

Hocam ben de farkındayım farklı sistemler olduğunu ve de Başarsoft forumunu da takip ediyorum ama Teleatlasın tam olarak sıkıntısı nedir onu da yazarsan sevinirim.

Sonuçta posta ve kargo dağıtımı yapmıyorum ve de günlük güncellemeler tabii ki iyi olur ama 3-4 ayda bir güncelleme olsa da benim işimi görür gibi.

Atladığım bir şeyler mi var?

günlük güncelleme veren bir firma benim bildiğim kadarı ile yok
    yanlışsam arkadaşlar düzeltsin, forumda çok beğenilen ve benim şuan kullandığım başarsoft haritaları da yılda 3 ya da 4 kez yayınlanıyor olması lazım.
    olaya başka bir açıdan bakarsak tomtom cihazlarında yanılmıyorsam win ce bulunmuyor, linux yüklü olduğuna dair şeyler duymuştum ki buda neredeyse bütün yazılımların windows için çıktığı bir ortamda büyük eksi oluyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

tomtom'un kullandıgı harita teleatlas haritadır bunu araştır istersen Teleatlas nekadar avrupada başarılı olsada türkiyede çok eksikleri var

Hocam ben de farkındayım farklı sistemler olduğunu ve de Başarsoft forumunu da takip ediyorum ama Teleatlasın tam olarak sıkıntısı nedir onu da yazarsan sevinirim.

Sonuçta posta ve kargo dağıtımı yapmıyorum ve de günlük güncellemeler tabii ki iyi olur ama 3-4 ayda bir güncelleme olsa da benim işimi görür gibi.

Atladığım bir şeyler mi var?

Arkadaşım benim için cihazın görünüşü önemli plastiği kaliteli olsun beni A noktasından B noktasına götürmesi önemli değil, Aradığım adresi ve Poi leride bulmasam da olur diyorsan Tomtomu al kullan.

Tomtomun haritası Teleatlas yani yabancı, nühneviden kalma hatalar var, arayollarda çizilmeyen yollar var hatta anayollarda dahi eksiklikler gördüm, telefonumda kullandım ve anında başarsofta döndüm.

Eğer Türkiyede navigasyon kullanacaksanız Teleatlas çok çok zayıf bu defalarca tekrarlandı.

Garminin haritası igo ile aynı ikiside Başarsoft haritası kullanıyor. (Tabiki Garmini Türkiyeden aldıysanız.)

Bir arkadaşım da bütün uyarılarıma rağmen Teleatlas Route66 almış, aldıktan sonra yanıma gelip de bunda bişey bulamıyorum dediğinde içimden "beter ol" demek geldi. Daha sonra tekrar Başarsofta dönmüştü arkadaş, tabi baya maliyetli oldu bu iş.

Sonuç olarak Başarsoft yerli firma Türkiyeyi bilen üzerinde sürekli çalışılan, ellerinden geleni yapmalarına rağmen değişikliklere yetişemiyorlar.

Yurtdışı haritası olan Teleatlas ın güncellemeleri sizce nasıl olabilir? Kaldıki Teleatlas özellikle 3 büyük şehir haricinde daha daha da zayıf.

Karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 10 Aralık 2010; 19:48:28 >

• https://escrow.alibaba.com/order/productSnapShotDetail.htm?orderId=1000701923

selamlar linkteki nav sipariş ettim bugun geldiginde buna turkyıye harıtası yukleyebılırmıyım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeth35

https://escrow.alibaba.com/order/productSnapShotDetail.htm?orderId=1000701923

selamlar linkteki nav sipariş ettim bugun geldiginde buna turkyıye harıtası yukleyebılırmıyım acaba

Muhtemelen çinmalı cihazlardan içinde yasal yazılım olmadıgından harita bulman zor ayrıca bu forumda illagal paylaşım yapmak kurallar geregi yasaktır.. anlayışınız için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman_goksel
    Arkadaşım benim için cihazın görünüşü önemli plastiği kaliteli olsun beni A noktasından B noktasına götürmesi önemli değil, Aradığım adresi ve Poi leride bulmasam da olur diyorsan Tomtomu al kullan.

Tomtomun haritası Teleatlas yani yabancı, nühneviden kalma hatalar var, arayollarda çizilmeyen yollar var hatta anayollarda dahi eksiklikler gördüm, telefonumda kullandım ve anında başarsofta döndüm.

Eğer Türkiyede navigasyon kullanacaksanız Teleatlas çok çok zayıf bu defalarca tekrarlandı.

Garminin haritası igo ile aynı ikiside Başarsoft haritası kullanıyor. (Tabiki Garmini Türkiyeden aldıysanız.)

Bir arkadaşım da bütün uyarılarıma rağmen Teleatlas Route66 almış, aldıktan sonra yanıma gelip de bunda bişey bulamıyorum dediğinde içimden "beter ol" demek geldi. Daha sonra tekrar Başarsofta dönmüştü arkadaş, tabi baya maliyetli oldu bu iş.

Sonuç olarak Başarsoft yerli firma Türkiyeyi bilen üzerinde sürekli çalışılan, ellerinden geleni yapmalarına rağmen değişikliklere yetişemiyorlar.

Yurtdışı haritası olan Teleatlas ın güncellemeleri sizce nasıl olabilir? Kaldıki Teleatlas özellikle 3 büyük şehir haricinde daha daha da zayıf.

Karar sizin.

Arkadaşım merhaba,

Tamam ikna oldum :)

Çok teşekkür ederim.

Haluk

• Bu cihazları otomobil çakmak girişinden uzun saatler kullanmak güvenli midir?
    10-12 saat uzun yolda kullanan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymetu

Bu cihazları otomobil çakmak girişinden uzun saatler kullanmak güvenli midir?
    10-12 saat uzun yolda kullanan varmı acaba?

benkullandığım cihazlarda bir sorun yaşamadım.Zaten şarj dolduğunda şarjı otomatik kesiyor
  • Selamlar

GPS den çok iyi anlayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var..

Cpu - 500 yada 600 MHZ

Gps chip seti Atlas V ( Atlas 5)

Ram 128 ve üzeri olan

ÇİN MALI HARİCİNDE....

Bilinen uygun fiyatta ürünler varmıdır..

Fiyatı çok uygun olmasada ürünlerin ismini yazar iseniz sevinirim..
  • mrblar next ye ga 4624 model cıhazımla toolboxa baglanamıyorum uretıcı fırma kullandıgım ısletım sıstemını sordu vısta dedım genelde vısta cıhazı tanımamakta gucluk cekıyor wındows 7 le gorebılecegını soyledı gıttım vındows 7 bagladım yıne gormuyor sorun neden olabılır bır turlu baglanamıyorum harıta guncellemesı yapamıyorum nasıl yapabılırım yardımlarınızı beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Ünlü

Gps Navigasyon Sistemlei hakkında bilmek istediğiniz herşeyi sorun yanıtlayalım.

Saygılarımla.
    Umut Ünlü
    Hızlıal.com
    Gps Navigasyon Mağaza Yönetmeni

ID : 4D480000-00009D83-1EAD8E10-68E1F7E7
    VER: 700CA541-7000C1005311-100531049P4M1
    000010053101
    RAM: 32.28/6400MB
    FLASH: 1205.02/2048.00MB

benim cihazım sanıırm MTK işlemcili 5 inç lik GPS bunun romunu bulabilirmiyim.
  • tabiki yükleyebilirsin..
    birazcık araştırma yapman yeterli..
  • Arkadaşlar Piranha Nitro cihaza bilgisayardan çoklu koordinat atabilir miyim?
  • Piranha'yı güncellemek bile büyük dert olmuştu, bilgisayar tanımıyordu, hatta usb'de bir aygıt bile algılamıyordu. Başka bir markayla başım rahat şimdi. Bilginize.
  • mio moov 200 navigasyon cihazına igo yüklenirmi yüklenirse igo8 , igoprimo mu? önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kebanlı23

mio moov 200 navigasyon cihazına igo yüklenirmi yüklenirse igo8 , igoprimo mu? önerirsiniz.

yüklenmez bahsi geçen programlar lisanslıdır ve ayrıca satılmaz..Cihazlarla beraber OEM gelir
  • ya hocam yazılımı alsak kullanamazmıyız bu cihazda?
  • quote:

ya hocam yazılımı alsak kullanamazmıyız bu cihazda?

Nereden satın alacaksın??yukarıda yazdım bu yazılımlar lisanslı ve ayrıca satısı yok..Ayrıca illagal tavsiye,paylaşım forumda yasak bunu'da belirteyim..
  • quote:

quote:

Nereden satın alacaksın??yukarıda yazdım bu yazılımlar lisanslı ve ayrıca satısı yok..Ayrıca illagal tavsiye,paylaşım forumda yasak bunu'da belirteyim..

biliyoruz.
  • quote:

Zaten o yazdıklarınızı alamayacağınız için kullanamazsınız
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.