Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
361.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazınız navitech firma ile temasa geçin daha sağlıklı olur

http://www.navitech.com.tr/contact.asp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Geçtiğimiz gün Toyota Corolla bir araç aldım ve içerisinde Navitech GRD-NX 22 TC model bir multimedya bulunuyor. Sonradan farkettik ki, içerisindeki gps yazılımı ve haritasının yüklü olduğu sd card yok.
    Bir sd card alıp kendim yükleyeyim diyorum ama ne yükleyeceğim ve nasıl kurulum yapacağım konusunda bir bilgim yok. Acaba yardımcı olabilir misiniz bununla ilgili?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekonomistik01 -- 15 Temmuz 2015; 14:46:29 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 1.5 yıl önce Almanya'dan almış olduğum tomtom xxl iq routes cihazım var fakat Türkiye haritası içinde yok. Kendi sayfasına girdiğimde 78 TL ücret istemekte. Bunun da olup olmayacağından emin olmamakla birlikte ücretsiz halletme yöntemi yok mudur?
  • Umut Ünlü U kullanıcısına yanıt
    merhaba umut bey ben navitech cihazına adresleri toplu olarak eklemek istiyorum bunu nasıl yapab,lirim
  • kartal1305 K kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Ben cevap vereyim. 2 şekilde toplu Favori eklemesi yapılır.
    1- Mevcutta hazır bir .upoi dosyanız varsa bunu Save-> Profle->01 klasörü içine atarsınız.
    2- Yoksa Google Earth ile bir .kml dosya oluşturup hepsini içeren bu .kml dosyasını Naviextras Toolbox aracılığıyla cihazınıza yüklersiniz.

Detaylandırırız; siz bir karar verin.
  • 1.seçenek daha kolay gözüküyor fakat .upoi dosyasını nasıl oluşturabilirim acaba?
    .upoi dosyası önceden bir iGO yazılımlı cihazınız varsa onda otomatik oluşur Favori kaydettikçe. Yoksa .kml oluşturmak daha kolay.

Google ile aramayı açın;
    Google Earth ile Hazırladığınız POI Grubunun Igo Yazılımlı Cihazlara Aktarılması
    şeklinde aratın. Bulacaksınız.
  • çok teşekür ederim şimdi den,yorum
  • navitech cihazını bilgisayara bağladığım zaman gelen arayüz bahsettiğiniz adrestekinden farklı bu cihaz için nasıl yapabilirim acaba
    Arayüzü ekte resmini gönderiyorum.
     GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!!
    Selamlar,

Cihazın arayüzüyle işimiz yok. Naviextras Toolbox yazılımını açacak, cihazınızın güncellemelerini kontrol edecek, sonra sol menüdeki Extras sekmesinde hazırladığınız .kml dosyasını gösterip cihaza yükleyeceksiniz. Bu kadar.
    Cihaz içinde de (PC'den ayırdıktan sonra) Ayarlar-> Harita Ayarları-> POI'ler altında kendi POI'lerinizi göreceksiniz; görünür durumda olacaklardır, ama değillerse görünür olarak işaretleyip kullanacaksınız.

Kolay gelsin
  • yardımınız için çok teşekkür ederim allaha emanet olun
  • Benim garmin nuvi 40 navigasyon cihazım var. Birden bire sesli yol tarifini kesti. Konuşmuyor. Yardım lütfen

• arkadaşlar elimde navking x30 hd navigasyon cihazı var... bunun içindeki mevcut haritayı silip igo 8 yükleyebilirmiyim..? cihaz çöksede hiç önemli degil,nasıl olsa bu harita ile bir işe yaramıyor... bilgisi olan arkadaş varsa yardım ederse sevinirim...
  • arkadaşlar lütfen biri yardımcı olsun .

arabayı yeni aldım 3 gündür ugrasıyorum navigasyon çalımıyor sadece radyo ve geri görüş çalışıyor .

cihaz buhttp://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/honda-civic-navigasyonlu-multimedya-dvd-oem-fit-P64163915

markasını bile anlamadım oem -fit markası sanırım .

gps alıcı cihazı var aracta kartıda takılı ama navigasyona basınca hata veriyor . sd karttaki yazılımmı silinmiştir belki .alt solda gps kart girişi mevcut .

silinmiş ise hangi dosyaları sd kart içerisine koymam lazım .

veya ne yapmamı önerirsiniz.

şimdiden yardım edecek arkadaşlara tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 31 Ağustos 2015; 0:17:41 >

• merhabalar herkese
    2. el 2013 peugeot 301 active 1.6 aldım üzerinde nav-x marka multimedya sistemi vardı harici olarak almış ilk sahibi yaşlıcada biraz huysuzda kime aldıysa bu sistemi:) neyse sorum şu ki navigasyon çalışıyor yanlız gps bir türlü baglanamıyor çok düşük sinyal alıyor. (gps kartı var) don't panic marka yüküydü ondanmı dedim ama başka marka navigasyon markadalrıda yüklettim hepsinde aynı. görünürde gps anteni falanda göremedim. ya arada derede çekmeyen bir yerde yada sistemde mi bir sıkıntı var anlıyamadım. iki teli oto sanayide dolaştım oto elektirikçileri ama kimse yüzüme bile bakmadı. servisine götür diyolar. servisi yok ki! napçamı şaşırdım. bu knuda bir fikri olna varmı. şimdiden teşekkürler
  • Selamlar.. Bende becker navigasyon var. Fakat şikayetim şu : ekranda aracın yönü normalde yukarıya bakması gerekirken benimki devamlı araç yönü değişiyor. Sağa sola yol ile beraber dönüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Saygılar...!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayanet41 -- 13 Eylül 2015; 23:17:33 >
  • Yeni konu açmamak için buradan sorayım dedim.

Navimex 9963HD navigasyonlu cihazımız var. Yaptığım araştırmalara göre, WinCE işletim sistemli sanırım.

Sorunumuz şöyle;

Navigasyonundan memnun değiliz. İçindeki SDcard'ta "Dontpanic" isimli navigasyon programı var ve program güncel DEĞİL. SDcard'ın içinde neler var onu da göstereyim:

Öğrenmek istediğimiz, buna iGO,..vs. gibi başka bir navigasyon yüklenebilir mi ? Siz hangisini önerirsiniz ve bunu nasıl yapabilirim ? EĞER başka navigasyon yüklenemiyor ise elimizdeki bu "dontpanic" navigasyonunu nasıl güncelleriz ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi günler,...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugu-R -- 14 Eylül 2015; 17:29:56 >

• Next 828 plus navigasyon için batarya nereden bulabilirim

• arkadaşalr Garmin Nuvi 52LM modelini alıp Avrupa kamyon haritası yükleyebilirmiyim ? veya GARMİNDE hangi modellere yükleme yapabilirim.

bu konuda yardımlarınızı rica ederim. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugu-R

Yeni konu açmamak için buradan sorayım dedim.

Navimex 9963HD navigasyonlu cihazımız var. Yaptığım araştırmalara göre, WinCE işletim sistemli sanırım.

Sorunumuz şöyle;

Navigasyonundan memnun değiliz. İçindeki SDcard'ta "Dontpanic" isimli navigasyon programı var ve program güncel DEĞİL. SDcard'ın içinde neler var onu da göstereyim:

Öğrenmek istediğimiz, buna iGO,..vs. gibi başka bir navigasyon yüklenebilir mi ? Siz hangisini önerirsiniz ve bunu nasıl yapabilirim ? EĞER başka navigasyon yüklenemiyor ise elimizdeki bu "dontpanic" navigasyonunu nasıl güncelleriz ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi günler,...

Aynı sorun bendede vardı https://www.naviextras.com/shop/portal/support?selectedTab=contactus iletişime geçtim benimki malesef olmadı sizde bir şansınızı deneyin.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.