Şimdi Ara

Göz Atış: Shadows of the Damned

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Suda 51 peşine Shinji Mikami'yi de katarak yine garip bir oyun sunuyor, biz de oynayıp bir mana yüklemeye çalışıyoruz.

• ben oyunu hala bulamıyorum

bu yaz oynancak tek oyun

mortal kombat tan sonra
  • titipoco oyunu beğendim gibi sence nasıl almaya değermi
  • Sevgili ThUgLiFeOgUz,

Ben oyunu oynamadım henüz, Silvyo ile Ömer videoda orta karar diyorlar, bence de fiyatı düştüğünde alınması daha mantıklı gibi.
  • Her zamanki gibi çok güzel olmuş ama Mustafa abi seni göremiyoruz ne zamandır? Ayrıca son birkaç videoda sizin görüntünüz yok?
  • oyunun incelemesini konsol üssünde izledim yorumlara göre beğenmeyenler var vur oldur cinsinden tek duze bi oyun diyenler var bana göre değil
  • Oyun güzel ve sonlara doğru zorlaşıyor,chapter 4-5'deyim,nişan alma olayı berbat yalnız zorluyor biraz,fakat atmosfer olarak güzel bir oyun
  • biraz dmc birazda re havası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Her zamanki gibi çok güzel olmuş ama Mustafa abi seni göremiyoruz ne zamandır? Ayrıca son birkaç videoda sizin görüntünüz yok?

Ben İstanbul'da değilim o yüzden videolarda olamıyorum, Şubata kadar da askerde olacam o yüzden... Kendi videomuzu eklememe silvyo ile ömer'in tercihidir bence de çok gerekli değil gözükmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titipoco

quote:

Her zamanki gibi çok güzel olmuş ama Mustafa abi seni göremiyoruz ne zamandır? Ayrıca son birkaç videoda sizin görüntünüz yok?

Ben İstanbul'da değilim o yüzden videolarda olamıyorum, Şubata kadar da askerde olacam o yüzden... Kendi videomuzu eklememe silvyo ile ömer'in tercihidir bence de çok gerekli değil gözükmek.

Peki abi sanada hayırlı teskereler

• quote:

Ayrıca son birkaç videoda sizin görüntünüz yok?

Bu durum aslında biraz mekanla da alakalı oldu. Çekim yaptığımız mekan değişti Mustafa'nın gidişiyle, eskisine göre daha çok göz kalabalığı olan bir yerde çekiyoruz şimdi. Etrafta bir sürü dikkat dağıtıcak şey var. Denedik ilk başta çekmeyi ama, o kadar temiz bir görüntü olmadı açıkçası. Bir kaç tane öyle videomuz var; Portal 2, Mortal Kombat videosu gibi... Daha düzgün bir biçimde neler yapabiliriz diye düşünüyoruz şimdi. Ama haliyle şu zamana kadar bu durumu belirten pek de insan olmayınca, biraz 2. plana itmiş olduk istemeden.
  • oyun halen piyasada yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dessan

quote:

Bu durum aslında biraz mekanla da alakalı oldu. Çekim yaptığımız mekan değişti Mustafa'nın gidişiyle, eskisine göre daha çok göz kalabalığı olan bir yerde çekiyoruz şimdi. Etrafta bir sürü dikkat dağıtıcak şey var. Denedik ilk başta çekmeyi ama, o kadar temiz bir görüntü olmadı açıkçası. Bir kaç tane öyle videomuz var; Portal 2, Mortal Kombat videosu gibi... Daha düzgün bir biçimde neler yapabiliriz diye düşünüyoruz şimdi. Ama haliyle şu zamana kadar bu durumu belirten pek de insan olmayınca, biraz 2. plana itmiş olduk istemeden.

Anladım, biraz daha sık aralıklarla Göz Atış yapsanız güzel olur aslında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dessan

quote:

Anladım, biraz daha sık aralıklarla Göz Atış yapsanız güzel olur aslında

Biz de daha sık yapmaya çalışıyoruz, ama işlerimizden arta kalan zamanlarda yapabiliyoruz maalesef. Kimi zamanlar daha sık yapmaya fırsatımız oluyor, ama kimi zaman vakit biraz açılıyor. Ama elimizden geldiğince sık yapmaya çalışıyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.