Şimdi Ara

GOW3 Chaos mod(bitirebilecek baba yiğitler gelsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
7.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titan modu çokta zorlanmadan bitirmiştir ancak chaos mod hiç öyle değil yalnızca sabırlı ve yetenekli oyuncular bitirebilir zaten bosslarda sağlam bir ya da 2 vuruşta seni öldürüyolar. Takıldığınız yerler olursa yardımcı olabilirim

• chaos modda oynuyorum şuan hadesi geçtim gerçektende sağlam sinirler gerektiriyor,herkes chaos modda oynayamaz ama kafaya koydunuzmu aynı yerde bin defada ölseniz yinede yılmıyorsunuz,ve chaosta en zor yer tahminimce hadesti ve onuda geçtim bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak
  • dev akrep zor onda tek bir tarafa çalışma tüm bacakları kırmızı yap ondan sonra kır daha kolay oluyor. silah konusunda tüyo vereyim yeşil olan silahı fulle en çok işine o yarıyor
  • zeusa geldim bıraktım. Yarın onu da haklayınca bitmiş olacak.

bu arada bana göre en zor kısım Cerberus, oyunun sonunda doğru geliyor + 2 tane de ko. kafalı dingiller geliyor en gıcık yer orası
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonstory

zeusa geldim bıraktım. Yarın onu da haklayınca bitmiş olacak.

bu arada bana göre en zor kısım Cerberus, oyunun sonunda doğru geliyor + 2 tane de ko. kafalı dingiller geliyor en gıcık yer orası

son kafaya geldin mi yeşil olan silahı seç ver elektiriği ver elektiriği hepsi ölüyor
  • yaa bu tıtan da easy secenegı gelınce kabuul edersem tıtan da bıtırme tropisini alabılrmıyım yınede yoksa hep tıtandamı oynamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak24

yaa bu tıtan da easy secenegı gelınce kabuul edersem tıtan da bıtırme tropisini alabılrmıyım yınede yoksa hep tıtandamı oynamak lazım

hep titanda oynamak lazım
  • Ne yalan söyleyim titan beni biraz uğraştırıyor ama inat ettim titan modu da Chaos modu da bitiricem. İşin enteresan tarafı boss lar beni çok zorlamadı daha farklı yerlerde zorlanıyorum.
  • cerberus+2satyr bölümünü hangi taktikle geçiyorsunuz?
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak oyunu Titan Mode'da bitirdim trhopyler için tekrar başlamayı düşünüyorum. Bir kaç arkadaşım oyuna tekrar başladıklarında en sonda olan silah ve güçlerinin durduğunu söylüyorlar bunu nasıl yapacağım yada nasıl aktif hale getireceğim. Oyuna tekrar başladığımda herşeyi tekrardan almak istemiyorum kaçırdığım şeyleri almak için oynayacağım bunun bir yolu varmıdır. Şimdiden teşekkürler.
  • Oyuna başladığında zaten silahlar var ama gaia'ya tutunamayıp nehre düştüğünde tüm silahlar gidiyor benim bildiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

Arkadaşlar size bir sorum olacak oyunu Titan Mode'da bitirdim trhopyler için tekrar başlamayı düşünüyorum. Bir kaç arkadaşım oyuna tekrar başladıklarında en sonda olan silah ve güçlerinin durduğunu söylüyorlar bunu nasıl yapacağım yada nasıl aktif hale getireceğim. Oyuna tekrar başladığımda herşeyi tekrardan almak istemiyorum kaçırdığım şeyleri almak için oynayacağım bunun bir yolu varmıdır. Şimdiden teşekkürler.

o dediğin god of war 2 de vardı 3 te öle birşey yok herşey en baştan başlıyor
  • Hilesi var aşağıda yazıyorum :

Tüm silahlar maksimumda oyuna başlama hilesi ("Maxed Out!" Trophy alma):
    God of War III oyununda mevcut bir hatayı kullanarak hile yapabilirsiniz. Bunu uygulamak için oyunu bir defa bitirmiş olmak gereklidir. Bu hile oyundaki bir hatadan kaynaklandığından ileride çıkacak bir güncellemeyle geçersiz kılınabilir.
    God of War 3 hilesini aktif hale getirmek için şunları yapın:
    1. Bir defa öykü modunu tamamlayıp Combat Arena'yı açın ve ardından Challenges of Olympus modunu tamamlayın.
    2. Combat Arena Options ekranından Kratos'un Health değerini "Level 1" yapın ve zorluğu "Titan" yapın. Enemies ayarında da çabucak öldürebileceğiniz yaratıkları seçin ve savaşa başlayın.
    3. Arena'da arka arkaya beş defa ölün, oyun Easy moda geçme seçeneği verecek. "No" seçeneğiyle ana menüye dönün.
    4. Ana menüde "New Game"i seçin ve hileyi (hatayı) aktif hale getirmek için istediğiniz zorluğu seçin.

Bunu yaptığınız takdirde eğer daha açılmadıysa "Maxed Out!" trophy'si de açılacaktır.

• istersen cheat gibi item'lardan silahları yada değişik şeyleri açabilirsin ama o zaman trophy alamazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchdoctor

cerberus+2satyr bölümünü hangi taktikle geçiyorsunuz?

ceberusa uzaktan ok at ve küçük köpekleri ona fırlat satyrlerle hiç uğraşma sonr kafaya gelince yakınlarında dur yeil silahı seç özel gücü kullan bitene kadar hepsi ölüyor
  • Ben Chaos modu çoktan bitirdim ama oyundan soğudum resmen hakikaten sabırlı olmak gerekiyor. Bu kadar para vermiş olmasam belki bu kadar sabırda göstermezdim ama bitirdik nihayetinde. 2-3 tane yerde 2,5'ar saatlik uğraşlarım oldu geçebilmek için o derece zor yapmışlar.....Bırakın bossları bazı normal savaşlar bile çok uğraştırıyor...
  • SİZE Bİ KAÇ TANE GÜÇLÜ SİLAH VE İPUÇLARINI VERİİM OYUNU CHAOS MODDA BİTİREBİLİRSİNİZ!!!
    SÜRGÜN KILICI: Eski ve modası geçmiş mi olduğunu düşünüyorsunuz? Değil. Çünkü bu kılıç Kratos'un elinde rakiplerini mümkün olan en vahşi şekilde parçalayan birer satıra dnüşüyor.
    CESTUS ELDİVENLERİ: Rakiplerinin kafasını çıplak elleriyle ezmek istemeyen Kratos pis işlerini bu demir eldivenleregördürüyor. Hem de çok ama çok vahşi ve etkili bir biçimde...
    HADES'İN PENÇESİ: Etrafın lanetlenmiş ruhlarla mı çevrili? O zaman onları geldikleri cehenneme göndermek için bu pençeleri kullanabilirsin. Dedikodulara göre Vincent Chase'de bunlardan varmış bir süredir.
    HERMES'İN ÇİZMELERİ: Hermes'i herkesten hızlı koşturan bu çizmeler Kratos'a insan üstü bir çeviklik veriyor. Bu sayede onlar daha ne olduğunu anlamadan aynı anda bir kaç rakibi parçalayabiliyor.
    HELİOS'UN KAFASI: Helios'un kafasını koparıp el feneri olarak kullanmak ister misin? Hem bu el fenerinin sihirlibir yönü de var. Rakiplerin gözlerini kör ediyor.

• arkadaşlar farketmeden geçemediğim bölümde modu değiştirdim easy moda geçti tekrar normal moda dönebilmemin bi yolu varmıdır acaba ?
  • Ben yok diye biliyorum.
  • birkaç save geri git üstüne kayıt yapmıyorsan
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.