Şimdi Ara

''GOTHIC''

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gothic i bilenler vardır umarım.. tavsiye edilecek en iyi oyunlardan biri denilebilir gothic 1 ve 2 yi bitirdim 3. yü bekliyorum size sorıyım gothic3 ingilizce versiyonu çıkmışmıydı söylerseniz sevinirim 1 yıldır bekliyorum çıkmışmıydı? eğer oyunda geçemediğiniz bir yer varsa yardımcı olurum
    forever gothic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Diego_ -- 23 Temmuz 2006; 18:38:42 >

• Gothic 3 daha çıkmadı ki ingilizce versiyonu çıksın 29 Eylül 2006 piyasaya çıkacak.
  • 2 NİN DEMOSUNU OYNAMIŞDIM AMA BEĞENMEDİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Gothic 3 daha çıkmadı ki ingilizce versiyonu çıksın 29 Eylül 2006 piyasaya çıkacak.

almanca sı çıktı diye biliyorum ben alala ama türkiyeye gelmedi sanırım
  • Hayır almanca sı da çıkmadı.
  • hmm o zaman ben yanlış biliyorum sanırım

desene daha bekleyecez=(
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

2 NİN DEMOSUNU OYNAMIŞDIM AMA BEĞENMEDİM
    arkadaşım gothic den güsel oyun mu var şu dünyada seni u lafından dolayı kınıyorum
  • Ne vaktimi almıştı ya, o ne heyecandı, o ne uzun , o ne zor oyundu. O zaman morrowind vardı ama bence gothic morrowinden daha iyiydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerospace

Ne vaktimi almıştı ya, o ne heyecandı, o ne uzun , o ne zor oyundu. O zaman morrowind vardı ama bence gothic morrowinden daha iyiydi.

Morrowind ile gothic birbirinden birhayli farklı aslında. tür olarak ta konu ve oynanış olarak ta . gothic 1-2 yi bitirdim elder scrolls ların 3. sü olan morrowind taysa questleri bitirdim side ları bitirdim fakat hala haritada gezmediğim bir çok yer konuşmadığım bi ton eleman ve hiç görmediğim bi ton item vardı. yani sözün kısadı gothic konu olarak ta kısaydı oyun olarak ta ama elderscrolls lar hem konu hem de item çeşitliliği ve atmosfer açısından bir hayli üstün. Gothic te zevkliydi fakat 3 çeşit armor var 3 şeyde oyunu bitirebiliyorsun vs vs ve kısa. Umarım Gothic 3 daha uzun ve bol itemlı sağlam konulu olur. Xardas ı bu sefer döveriz bi güzel o kadar iş yaptırdı bize hain alçaakk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkots -- 15 Ağustos 2006; 3:22:50 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tkots

quote:

Orjinalden alıntı: Aerospace

Ne vaktimi almıştı ya, o ne heyecandı, o ne uzun , o ne zor oyundu. O zaman morrowind vardı ama bence gothic morrowinden daha iyiydi.

Morrowind ile gothic birbirinden birhayli farklı aslında. tür olarak ta konu ve oynanış olarak ta . gothic 1-2 yi bitirdim elder scrolls ların 3. sü olan morrowind taysa questleri bitirdim side ları bitirdim fakat hala haritada gezmediğim bir çok yer konuşmadığım bi ton eleman ve hiç görmediğim bi ton item vardı. yani sözün kısadı gothic konu olarak ta kısaydı oyun olarak ta ama elderscrolls lar hem konu hem de item çeşitliliği ve atmosfer açısından bir hayli üstün. Gothic te zevkliydi fakat 3 çeşit armor var 3 şeyde oyunu bitirebiliyorsun vs vs ve kısa. Umarım Gothic 3 daha uzun ve bol itemlı sağlam konulu olur. Xardas ı bu sefer döveriz bi güzel o kadar iş yaptırdı bize hain alçaakk

adam kendine kule yaratıyo demon lord yaratıyo
    ordu lazım:D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.