Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Şu anda Maroni-Penguin-Falcone dışında oyunculuklar bence cidden yetersiz, dedektif Harvey, Başkan ve bizim ana karakterde iyi sayılabilir belki.

Bence Harvey, Bruce ve Alfred'in de oyunculukları gayet iyi. Barbara çok kötü ve bana göre dizideki en gereksiz karakter. Bütün evde oturup, viski içiyor başka bir işe yaradığı yok.

Birde bütün gün külotla geziyor bütün bölüm boyunca.

Barbara kalbimizde yaşıyor bencede çok vasfi bir oyuncu olsada yinede gereksiz değil.

• son bölüm sönüktü biraz geçen bölüme göre ama yinede baya bi mevzunun temeli atıldı, ayrıca barbara'dan bende tiksinmeye başladım adamın işi var diye telefonu kapatmak zorunda kalıyor hemen trip atmaya başlıyor üstelik sonradan aradı yine. Bilmesem CW kanalının dizisi sanıcam

ayrıca barbara ile ilgili tahminim batman evrenine dair spoiler içerir.

Malum Barbara Jim Gordon'ın kızının da adı.

bence şuan ki barbara ölecek finalde veya finale doğru oda evlenince kızının ismini barbara koyucak
  • diziye simdi basladim, ilk bolum bitti harika ilerleyecek gibi duruyor.

2 sezon sonra Bruce'u Batman olarak goruruz herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Cok oyunculuktan anliyoda millet oyunculuklari eleştiriyor dizide barbara dışında herkes on numara bence falcone maroni penguen ve fish mooney döktürüyor resmen

Oyunculuktan anlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

son bölüm sönüktü biraz geçen bölüme göre ama yinede baya bi mevzunun temeli atıldı, ayrıca barbara'dan bende tiksinmeye başladım adamın işi var diye telefonu kapatmak zorunda kalıyor hemen trip atmaya başlıyor üstelik sonradan aradı yine. Bilmesem CW kanalının dizisi sanıcam

ayrıca barbara ile ilgili tahminim batman evrenine dair spoiler içerir.

Malum Barbara Jim Gordon'ın kızının da adı.

bence şuan ki barbara ölecek finalde veya finale doğru oda evlenince kızının ismini barbara koyucak

Bu doğru Fakat öldürürlermi bilinmez dizi batman evreni ile ilerlemiyor gibi öldürseler bile bir kaç sezon sonunda olabilir diye düşünüyorum. Filminde ise tam tersi vardı Hayattaydı. Ayrıca Barbara Batgirl olarak gözüküyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: forsaken23

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Dizi momentum kazanıyor iyiden iyiye.
    Ama tek beklentim zilyonuncu sezondan önce joker karakterine geçiş yapmaları

joker batmanın zamanında ortaya çıkıyor şuan anlatılan jim gordonun hikayesi tahminimce 3 yada 4.sezonda bane batman robin ve kediyi göreceğiz joker o zaman çıkacak diye düşünüyorum

o black mask'dı ama farklı maskesi iskelet maskesini hapisten çıkınca takması lazım ^^

@Bilal0

Black Mask'in bu kadar basit bir düşman olduğunu bilmiyordum. Sağolun bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Ben bölümü pek beğenmedim.

Gordon biraz abartılmış bir karakter, ki her bölüm biraz daha abartılıyor. Dizinin baş karakteri olsa da o kılıç manevralarından kaçışlar falan bunlar bir polisin yapabileceği şeyler değil diye düşünüyorum. Bu arada Sionis; Black Mask değil miydi ya? Roman Sionis'di sanırım o neyse. Sanırım bir tek ben beğenmiyorum şu Alfred ile Bruce'lu sahneleri. Hala Alfred'in ağırbaşlı bir karakter olması tarafındayım ben. Fiziksel olarak değilde fikir yönünden eğitse Bruce'u harika olur diye düşünüyorum. Her bölüm kısa da olsa kaliteli diyaloglar görsek keşke. Ama Penguin ve Edward'lı sahneler harika özellikle Ed'li sahneler.
    Falcone'un harcanacağını düşünmüyorum ben. Bu sezonun sonlarında Penguin Fish'ı çıkarır aradan, gelecek sezonda da Maroni'yi, sezonun sonlarında da Falcone ile Penguin rekabeti görürüz tahminimce, en azından ben öyle olmasını diliyorum. Umarım Cat'i daha çok görürüz ileriki bölümlerde.

Öbür bölüm Harvey geliyor, elinde bozuk parasıyla. Öbür bölümden çok umutluyum.

Harvey Dent ile Harvey Bullock farklı karakterlermiş aynı sanıyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itzpapalotl -- 13 Kasım 2014; 18:50:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

quote:

Gordon biraz abartılmış bir karakter, ki her bölüm biraz daha abartılıyor. Dizinin baş karakteri olsa da o kılıç manevralarından kaçışlar falan bunlar bir polisin yapabileceği şeyler değil diye düşünüyorum. Bu arada Sionis; Black Mask değil miydi ya? Roman Sionis'di sanırım o neyse. Sanırım bir tek ben beğenmiyorum şu Alfred ile Bruce'lu sahneleri. Hala Alfred'in ağırbaşlı bir karakter olması tarafındayım ben. Fiziksel olarak değilde fikir yönünden eğitse Bruce'u harika olur diye düşünüyorum. Her bölüm kısa da olsa kaliteli diyaloglar görsek keşke. Ama Penguin ve Edward'lı sahneler harika özellikle Ed'li sahneler.
    Falcone'un harcanacağını düşünmüyorum ben. Bu sezonun sonlarında Penguin Fish'ı çıkarır aradan, gelecek sezonda da Maroni'yi, sezonun sonlarında da Falcone ile Penguin rekabeti görürüz tahminimce, en azından ben öyle olmasını diliyorum. Umarım Cat'i daha çok görürüz ileriki bölümlerde.

Harvey Dent ile Harvey Bullock farklı karakterler.

Biliyorum?

• Sırf para kazanmak için kült yapımları tekrar tekrar dizi kurgusu olarak karşımıza koyuyorlar düşüncesiyle başlayıp tüm bölümleri direk bitirdim. Çok kaliteli bir yapım olmuş.
  • quote:

quote:

quote:

Biliyorum?

ekleme yaptım ben aynı sanıyordum yanlış anlattım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biliyorum?

ekleme yaptım ben aynı sanıyordum yanlış anlattım

Hmm anladım, sorun yok.
    Açıklama yapacaktım ama zaten öğrenmişsiniz. Şimdiki bölümlerin hepsinden daha iyi olacaktır diye düşünüyorum Harvey'li bölümün.

• Dizi şu ana kadar gayet iyi gidiyor.Dizide oyunculuk sorunu olduğunu düşünmüyorum.Oyunculuklar yeterli seviyede başlamayı düşünenlere tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: Drago

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: Drago

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Diziyi an itibariyle ısınamadığım için bıraktım. İyi seyirler

6. bölüme kadar şans verseydin bari hocam.

3. bölümde bıraktım. Bu yıl TWD' den sonra bıraktığım 2. dizi oldu. Gerçi pek başlamış sayılmayız bu diziye.

Fringe ile devam edeceğim. Son yıllarda kaliteli dizilerde aksama var. 2006-8 yılları arasındaki dizileri özledim. Umarım siz de bırakmazsımız :)

6. Bölüm dahil izleyin öyle bırakın derim, bence bu yılın en iyi dizisi.

6. Bölüm çok iyi ama yılın dizisi de değil abartmayın

Belki abartmış olaibilirim ama başka rakibi varsa siz söyleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Şu anda Maroni-Penguin-Falcone dışında oyunculuklar bence cidden yetersiz, dedektif Harvey, Başkan ve bizim ana karakterde iyi sayılabilir belki.

Bence Harvey, Bruce ve Alfred'in de oyunculukları gayet iyi. Barbara çok kötü ve bana göre dizideki en gereksiz karakter. Bütün evde oturup, viski içiyor başka bir işe yaradığı yok.

Hocam tamamen katılıyorum 6-7'yi izledim, Harvey ve Alfred'inde oyunculuklar iyi, Barbara zaten banada itici geliyor+dediğiniz gibi gereksiz.
  • Drago kullanıcısına yanıt
    yeni çıkanlar arasında mı diyosunuz yoksa genel olarak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

yeni çıkanlar arasında mı diyosunuz yoksa genel olarak mı ?

Tabi ki yeni çıkanlar.
  • Tommy Elliot farklı işlenmiş ama yinede dizi çok iyi gidiyor.Gözümü kırpmadım desem yeridir...
  • Drago kullanıcısına yanıt
    bu sene yani 2014 yılı içerisinde çıkanlardan söz ediyorsanız kesinlikle en iyisi değil , ama bu sezon yani eylülden sonra çıkanlardan söz ediyosan haklısın constantine forever bu ve flash var takip ettiğim forever la kapışırlar (2014 yılı içinde çıkmış black sails penny dreadful true detective fargo silicon valley gibi harika diziler var )
  • barbara hakkında teorim.
    hayvani spoiler alert. batman evreni hakkında pek bilgisi olmayan bakmasın.

yakında öldürürler bunu. herifin ilk karısı olacak zaten. sonra 2. evliliğinden batgirl/oracle olan kızı doğucak vs. vs. salak olması zaten ölmesi için bir sebep bence
  • Kafama takılan soru:

Şimdi bu bölüm bilindiği üzere Barbara evi terk edip gitti ama o ev Barbara'nın değil miydi? Kendi evini nasıl terk ediyor, o evi bizim adama mı verdi?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.