Şimdi Ara

Goruntu Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Casper'ın masaüstü bilgisayarina sahibim. bilgisayar çalışıyor fakat hicbir sekilde monitore goruntu gitmiyor 2 gb ve 4 gb ddr3 ramler var onlari tek tek denedim yerlerini degistirdim. ekran kartini sokup taktim ekran karti yerine monitoru onboard karta bagladim daha sonra 2 adet hdd var onlari da tek tek denedim yine olmadi bios pilini cikardim bekledim taktim yine tik yok. sizce sorun ne olabilir ? bilgisayar normal calisiyor fakat dedigim gibi goruntu yok sadece pc markasi olan casper yazisi cikiyor baskada bir ilerleme yok. monitor bulamadim fazladan o yuzden tvye bagladim yine de cozulmedi. sizce ne yapmalıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam kasanın arkasındaki fişi çekin 1 dakika bekleyin sonra takın güç düğmesine basın ve sonra klavyedeki " Insert " tuşuna basın sürekli bakalım olucakmı .

Olmaz ise bios jumper çıkar tak yapıp tekrar çalıştırın.
  • yok hocam olmadi. klavye devreye girmiyor sanirim num lock isigi surekli yanik duruyor acip kapamaya tepki vermiyor

• Arkadaşlar bilgisayarı acik bıraktım yaklasik 30 dk sonra acildi suan tekrar kapattim yine bekliyorum bakalım yine acilacak mi eger acilirsa bu kadar gec acilmasinin sebebi ne olabilir ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.