Şimdi Ara

Görüntü Sabitleyici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar görüntü sabitleyici ne ise yarar önemli bi özellikmidir

• Tele de işe yarar daha düşük shutter larla daha iyi görüntü yakalamayı sağlar.
  • En basit tarifiyle:Fotoğraf çekimi sırasında ellerinden kaynaklanan titreşimi minimuma indirgemeyi,odaklamayı daha net ve hızlı yapmanı amaçlayan bir özelliktir.Amacı fotoğraf karesi üzerinde cıkacak herhangi bir bulanık görüntüyü mümkün oldukça aza indirgemektir.
    Faydasını özellikle gece çekimleri ve yüksek zoomlu çekimlerde görürsün.Önemi tartışılmaz bir gerçektir.
  • bişey daha sorucam kodak C 875 ile kodak Z 885 in özellikleri hemen hemen aynı ama Z 885 de görüntü sabitleyici var digerinde yok aralarında 60-70 civarı bi fiyat farkı var napmalıyım
  • ben daha önce canon A710 IS kullandım ve ben IS i yetersiz buldum. Sanmayın ki IS var titreşim sorunu bitiyor. Titretene IS fayda etmiyor.
  • IS bir mucize değildir, bulanıklığın kesin ilacı değildir, ancak çok faydalı bir özelliktir. 1/10-15 sn gibi değerlerde bile net çekim yapmanızı sağlar.
    ama mucize değildir, bazıları çok şey bekler, sanır ki çektiğim her foto mkemmel olacak:) böyle bir şey yok tabi.
    70 liralık farka değer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.