Şimdi Ara

Görünmez Yunan Denizaltısını Türk Silahlı Kuvvetlerinin anbean takip ettiği ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Güzel kardeşim neyin ihalesinden bahsetiyorsun? Daha geçen gün forum dışında konu açmışlardı bloklamanız gereken kişilerin listesi diye. Uzunca bir liste vardı  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    amaci linç etmek dostum klasik seküler z kuşagı refleksi dh yi chp gençlik olları forumuna çevirdiler azgın azınlık yani

• sonofmana S kullanıcısına yanıt
    mokoko beni engelledi, senin tabirinle "nefesi yetmedi acizin".. :D

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    rtemi kurdu orduyu? yada baska turlu soruyum. fetonun eline kim birakti orduyu? yuzlerce ust duzey subayi sucsuz yere kim ihrac etti/hapise attirdi boslan yerlerine fetocular gecsin diye? kaci hastalanip öldu? kaci surulen lekeyi gururuna yediremeyip intihar etti?

sana ve senin gibilere yakisan tek dua kotu duadir. Allah gunahlarinizi ote dunyaya birakmasin

• cocainbar kullanıcısına yanıt

Hocam sorun değil ki, ana sayfandan habere tıklayınca yine mesajını görür senin yazdığını sadece forumdan bakınca görünmüyor. Block konu dışında işe yarıyor, ana sayfa da işe yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Hocam sorun değil ki, ana sayfandan habere tıklayınca yine mesajını görür senin yazdığını sadece forumdan bakınca görünmüyor. Block konu dışında işe yarıyor, ana sayfa da işe yaramıyor.

aynen dedigin gibi. forum icinde alinti yapamiyorum engellemis beni fakat ana sayfa haberlerindeki yorumlarina alinti yapabiliyorum   ezik yaaa

• Yunanistan ciddiye alınacak bir ülke ve güç değil haber yapılması bile gereksiz.

• Aksungur sonrası Ege ve Akdeniz'de işler bizim lehimize başka bir boyuta gelecek. Yunanlılar şimdiden Texan T-6 Texan 2 almak için arayışlara girmiş.

• Yunanistan ciddiye alınacak bir ülkedir. Balkanların en güçlü ordusuna ve siyasi desteğine sahip. Biz adaları geri alırdık çoktan ama askeri ve siyasi dengeyi lehimize çevirmekle uğraşıyor ülke. 2021 de Şu füzeler ve ihalar bir kullanıma girse harika olacak

• O bunlari tespit eden ucar undurlar damada ait coluk cocuk oyuncagi hep, nasil tespit etmislerki ilginc yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 17 Ekim 2020; 9:18:46 >
  • homebird kullanıcısına yanıt
    bizi küçük düşürmeye çalışıyorlardı, tsk göremiyor bunları diye.
    karizmayı çizdirmeye değmez, zaten göründüklerini biliyorlardır

boşver hocam, bu sözde müslümanlar yaptılarının cezasını diğer tarafta çekecekler, hiç olmadı çanakkalede savaşmış şehit düşmüş insanların ahı var üzerlerinde. devleti satıp ondan sonra vatanseverlik ayakları yapan yüzsüzler bunlar, tek dertleri ceplerini doldurmak

• Önce eba'ya girmeyi başaralım. Sonra denizaltı takip ederiz. Eski adının başında USS olan deniz gücüyle kendimizi kandırmayalım. İsteyen girip gemilere ve denizaltılara tek tek bakabilir.

• Birileri çalışıyor birileri yine buralarda boş yorumlara devam ediyor

Bu teknolojiyi geliştiren vatanseverlerden Allah razı olsun , ermenisinden yunanına amerikalısından rusuna hepsini telaş sardı çünkü onlarda bu teknoloji yok , kitele imha silahları var ama bu siha teknolojisi yok abd nin ki bile bu kadar operasyonel ve başarılı değil

Bugün Ordumuz hiç olmadığı kadar güçlü ve operasyonel ileri görüşlü vizyon sahibi Baş Komutan Cumhurbaşkanımız sayesinde ,O Cumhurbaşkanı ki eşi Kasım 2007 de sırf başörtüsü taktığı için GATA ya alınmadı ,GATA o zaman askeri hasteneydi Cumhurbaşkanı da o dönem Başbakandı..

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/emine-hanim-gatada-uyguru-ziyaret-edemedi-7746915

Selçuk Bayraktar ne diyor 2009 da kredi alamadık , 2015 yılında Siha için atış izni alamadık

Hesaba gelince 6 Mayıs 1960 darbesinden başlayarak ,80 darbesi ,28 şubat darbesi ,2001 krizi(a.necdet sezer de içerir) ,2007 e muhtırası ,batı çalışma gurubu ,ergekoncular ,fetöcüler bunların hepsi Allah katında nasıl hesap verecek onu düşünsünler..

Görünmez dedikleri denizaltıyı izleyebiliyor olmamızı sağlayan bu alana yatırım yapan vizyon sahibi herkesi kutluyorum ,hep ileri ,

İstikbal göklerdedir sözünü cumhuriyet tarihi boyunca ilk defa yerine getirerek hava üstünlüğünü sağlama vizyonunu gerçeleştiren Baş Komutanımız , Cumhurbaşakanımızı kutluyorum

Cevap verememiş Gören de iktidarda başkası olsa TSK işini yapamayacak/yapmayacak sanacak.

Sürekli forum için seküler z kuşağı lafını kullanan bir fanatiğe laf anlatılmaz zaten hocam boşverin.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Maşşlı trol o boşver. Sallıyor para aldıgı için.

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    engel

• homebird kullanıcısına yanıt
    Enigma'yı hatırlattı bana.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.