Şimdi Ara

Görev yöneticiniz Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakılmış...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ArkadaşLar !!! ÖncelikLe iyi dinleyelimki Yanlıs cevaplar yazmayalım...

şimdi bende ilk önce Görev yöneticiniz Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakılmış dedi araştırdım Başlat Çalıştıra gpedit.msc yazın ... vs vs diyordu yaptım sadece 1 saniye içinde acabılıyorum yapınca 1 saniye içinde açmam gerekiyor kapatınca tekrar o uzun işlemi yapmam gerekecek tekrar açmak için .. sonra format attım .. atar atmaz yine aynı sorun sordu Görev yöneticiniz Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakılmış dedi bende virüs programı NOD 32 yükledim .ekirdekle iletişim engellendi dedi sonra ad aware yükledim o virüs buldu sildim ama yine aynı Görev yöneticiniz Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakılmış diyor regedite giremiyorum Görev yöneticiniz(ctrl+alt+del) e giremiyorum ... Lütfen Bilen Bir arkadaş Yardım ederse sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0S3S -- 9 Nisan 2009; 0:29:32 >

• Yukarıdaki Üst konu: Gizli Klasör-Autorun.inf ve Sürücü açılmama, birlikte aç Sorunları için; bittorrent.exe, win32, copy.exe, sxs.exe, autorun.inf virüsleri için çözüm!! konusunu inceleyin.

Virüsü veya virüsleri silememişsin....
    Temizlemek için : PC'nizi kapatıp açın, Windows logosu çıkmadan önce yani daha yeni yeni pc açılırken (bios ekranından sonra) F8'e basın (birkaç kez basmak gerekebilir). Güvenli modda açmayı seçin. Bilgisayarım > Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm >
    • Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle > ticki kaldır
    • Gizli dosya ve klasörleri göster > seç
    • Korunan işletim sistemi dosyalarını gize (önerilen) ticki kaldır - gelen uyarıyı (evet) onayla, Uygula, Tamam.
    (Daha sonra) Bu işlemi eski haline getirmek için Varsayılanı Yükle seçiniz, Uygula, Tamam.

Görev yöneticiniz Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakılmış...!

Gizli klasörler için yukardaki yöntem olmazsa linkdeki gizliklasör adlı dosyayı çalıştırınız. Yukarıdaki konuda var. Not: Bilgisayarınızda framework 2.0 kurulu olmalıdır.
    Mevcut antivirüs yazılımınızla; Virüsü bu şekilde silmeyi deneyin. Birde bu virüsler sistem geri yükleme nottası kayıtları içinde saklanmayı çok severler. Bu nedenle; Sistem Geri Yükleme'yi kapalı duruma getirmek için,
    • Başlat>Ayarlar>Denetim Masası>Sistem'i tıklayınız
    • Sistem Özellikleri iletişim kutusundan Sistem Geri Yükleme sekmesini seçiniz.
    • Sistem Geri Yükleme'yi kapat onay kutusunun seçili olmasına (kutuya tilki koy) dikkat ediniz.
    (Daha sonra) Bu işlemi eski haline getirmeyi unutmayalım. Yoksa geri yükleme yapamazsınız.
    Örneğin; NOD32TR ve SuperAntiSpyware önereceğim. Güncelledikten sonra bilgisayarınızı güvenli modda açıp taratınız.

HijackThis Loglarınızı kendiniz inceleyin[Virüs temizlik][resimli anlatım] konusunu inceleyin.

• Çok Teşekkür ederim kardeş bende bu konuyu açma sebebim diğer konularda regeditten yapın diyor ... bende o da açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0S3S -- 9 Nisan 2009; 0:47:40 >
  • combofix i denedin mi hocam...

EDİT: Birde Bios pilini çıkar sıfırla bir ihtimal diyerekten yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensonundaüyeoldum -- 9 Nisan 2009; 11:09:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.