Şimdi Ara

Gördüğüm en saçma nerf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SERSEMLETME SÜRESİ 1,5 saniye ⇒ 1/1,25/1,5/1,75/2 saniye
    E - Örümcek İnişi
    BEKLEME SÜRESİ 26/24/22/20/18 saniye ⇒ 26/23/20/17/14 saniye

0.25 sn daha fazla sersemletsin 1 sn cd si düşsün diye e mi uplayayım şimdi ?

• nolcakti kanki 1 saniye daha mı yapsalardı 2.5 saniye stun mu olcaktı.

Earlyde yakalanan tövbe kaçamıyordu earlysini yemişler latesini bufflamışlar işte
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Senin e yi 2. defa uplaman için 13 level olman lazım earlisi mi var bunun oyun bitiyo bazen o levelde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikorku10

Senin e yi 2. defa uplaman için 13 level olman lazım earlisi mi var bunun oyun bitiyo bazen o levelde :D

evet earlysi var oyun bitiyo bazen o levelde diye 2 saniye stun mu vericekler,45-50 dakika süren oyuna göre düşünmek zorundalar.Belki mavikorku hızlı pushlar 20de alır mı dicekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

quote:

Orijinalden alıntı: mavikorku10

evet earlysi var oyun bitiyo bazen o levelde diye 2 saniye stun mu vericekler,45-50 dakika süren oyuna göre düşünmek zorundalar.Belki mavikorku hızlı pushlar 20de alır mı dicekler

Sen beni anlamadın galiba ben nerfin saçma olduğunu düşünüyorum skilde ne damege var ne bişey uplayınca sana verdiği tek şey 0.25 saniye stun. Nerf gerekli gereksiz tartışmıyorum tüm kademelerde 1 saniye yapsalar bişey demem neyse görüşüm böyle .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavikorku10 -- 17 Mart 2014; 23:16:44 >
  • mavikorku10 M kullanıcısına yanıt
    ben de sana earlyde 1.5 saniye çok ama latesini 2 saniye yapmışlar diyorum,sen de onu anlamıyorsun :D
  • Örümcek formdaki mobility arttı; yani yüksek lvllarda daha mobil olacak..
  • skili uplama o zaman
    elise e karşı oyna sonra qq aç
    ne güzel damageleri de düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Mr Jack -- 17 Mart 2014; 23:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Mr Jack

skili uplama o zaman
    elise e karşı oyna sonra qq aç
    ne güzel damageleri de düştü

Elise main herolarımdan biri gelen nerfe damage düşüşüne falan lafım yok ... e yi de tüm kademelerde 1 sn yapsalar gene bişey demem de bu çok saçma olmuş ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.