Şimdi Ara

GoPro Hero 4 için geri sayım başladı: İşte merak edilen tüm detaylar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Su kare sekilden vazgecseler cok guzel olacak...

• Çöp.
  • anca go pro 2 filan alırım.1500 lira küçücük kamera veremem

edit: baktımda anca bana sj4000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy.Krueger -- 26 Eylül 2014; 18:37:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifci

720 p de herkes 240 fps bekliyordu. olmamış gopro.

Onu da hero 4+'a koyarlar artık. Ya da 5'e. Çok zeki ya arkadaşlar.
  • acayip aksiyon adamıyız, bütün gün pc başında oturup cips yiyen bir kütlenin aksiyonuna bu fazla gelir :)

• silver ile black fotograf cekme konusunda aynismis, yanlis okumadiysam. ben ozellikle fotograf çektiğim icin silver i sertic edecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrEvo8

SJ4000 varken...

+1
  • Sadece pil ömrünü yükseltseler daha iyi olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye fiyati ne olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir zımbırtı için kim geri sayarki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobiobito

Şöyle bir zımbırtı için kim geri sayarki

DJ phantom cular

• quote:

Orijinalden alıntı: El Shaarawy AC Milan

Sadece pil ömrünü yükseltseler daha iyi olurdu

Aynen katılıyorum. Tek yapmaları gereken pil ömrünü uzatmaktı.

• sj4000 testlerine baktım.motor seslerinde ve rüzgarda çok fazla parazit alıyor.bir de hareketli sahnelerde görüntü bulanıyor ve titreşimi engelleyemiyor.elbette fiyatıyla orantılı ama beklentiyi belirlerken bunları bilmek lazım.

kamera kalitesi bir yana,aksesuar kalitesi de çok önemli.taktığın yerde titreşim,ses yapmamalı.suda kullandıktan birkaç ay sonra paslanmamalı ya da vidaları gevşeme yapmamalı.ya da vakumlar işlevini zaman içinde yitirmemeli.bunlar malzeme kalitesiyle ilişkili şeyler.

gopro'nun şeklinin değişmemesinin en güzel tarafı eldeki aksesuarların her zaman değerlendirilebiliyor olması.değişim yapacak kişi eski aksesuarları çöpe atmıyor.ayrıca uyumluluk sorunu olmadığından aksesuar seçeneği çok geniş.

4K ise sadece piyasada böyle bir özenti furya olduğu için koymuşlar.kimsenin evinde 4K tv'si yok.o yüzden de önümüzdeki yaklaşık 2 sene için gereksiz bir çözünürlük.

işlemcisi daha az enerji tüketiyormuş.heralde pil ömrü biraz uzar.

açıkçası bana hero2'nin kalitesi tatminkar geldi.o yüzden hero4 çıkması sayesinde hero2 ve hero3 fiyatları düşsün diye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 9 Ekim 2014; 16:02:26 >

• Sony'nin parmak kamerası vardı 7bin'e satılan ondan ne haber, mağazarda ara sıra denk geliyordum
  • Gopro hero4 aldım bir türlü kullanamiyorum gopro studio montaj programi vasat foto çekip photoshoplayamiyorum youtube dan da türkçe anlatım bulamıyorum yardimci olursaniz sevinirim

• Bisiklet hobisine tekrar döneceğimden dolayı bana lazım bu tarz kamera. Yanlız bunların fiyatları çok uçuk. Ben asgari ücretle geçinen insanım. Bu ürün kalitesine yakın olup da ucuz olan marka hangisidir?
  • Şu 4k olayı çok abartılıyor
  • No pro diyorum 80 dolara hem de :D

• Aksiyon kamerası olunca ne değişiyor kameralardan anlayan biri beni aydınlatabilir mi? Yalnızca su geçirmezlik mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mises

Bisiklet hobisine tekrar döneceğimden dolayı bana lazım bu tarz kamera. Yanlız bunların fiyatları çok uçuk. Ben asgari ücretle geçinen insanım. Bu ürün kalitesine yakın olup da ucuz olan marka hangisidir?

Hocam SJ4000 tam senin aradığın cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.