Şimdi Ara

Google Türkiye Yetkilileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
10.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar net araştırmama rağmen gerçekten belli bir kişiye henüz ulaşabilmiş degilim. Sadece elimde İSTANBUL/LEVENT'e kayıtlı bir adres var bana gerçekten Google yetkililerine ulaşabileceğim (GERÇEK) telefon no verebilecek olan varmı. Genelde sıkıntı olursa PM yoluyla iletirseniz. Çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

• Güncel
  • Türkiye şubesi yok ki. YOK
  • şunları buldum ilk bakışta işine yararmı

OOGLE REKLAMCILIK VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Adres:

KORE ŞEHİTLERİ CAD.ÇİZİK HAN
    NO.33 KAT.1
    Zincirlikuyu / İstanbul

Telefon:
    0212 319 76 36

Google Advertising and Marketing Ltd Sti
    Kanyon Ofis Binasi Kat. 6
    Buyukdere Cad. No. 185
    Levent, Istanbul 34394
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacesmebasi

şunları buldum ilk bakışta işine yararmı

OOGLE REKLAMCILIK VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Adres:

KORE ŞEHİTLERİ CAD.ÇİZİK HAN
    NO.33 KAT.1
    Zincirlikuyu / İstanbul

Telefon:
    0212 319 76 36

Google Advertising and Marketing Ltd Sti
    Kanyon Ofis Binasi Kat. 6
    Buyukdere Cad. No. 185
    Levent, Istanbul 34394

Verdiğin Numarayı aradımda REGUS 'diye bir firma çıktı

iletişim kuramıyacağım anlaşılan offf offf.
  • haha yok valla baya gezdimde saklanıyorlar
  • Hala Güncel.
  • TIKLA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murattimeister -- 15 Ocak 2012; 14:13:46 >
  • Cremiesto

ur #1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

TIKLA!

Üstad aramadığımımı zannediyorsun nette dolanan coğu adrese baktım verilen numaralara baktım ama hepsi hikaye ben DH'nın gerçekliğine ve kalitesine güvenerek burada sorunumu dile getirdim mümkünse konuyu kirletmiyelim..

Hadda bak Google forum'da bile benim yazdıgım msj var orada bir sonuç elde edemedim

http://www.google.com/support/forum/p/docs/thread?tid=15f88827bbef6c1c&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahLimm -- 16 Ocak 2012; 21:43:54 >

• Güncel olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahLimm

Güncel olsun

bi ara söylerim güncel olur.
  • googleturkiye@google.com Şöyle bir mail adresleri var. Beni bugün Google'dan Adwords hesabı için Tuğba Hanım diye biri aradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

googleturkiye@google.com Şöyle bir mail adresleri var. Beni bugün Google'dan Adwords hesabı için Tuğba Hanım diye biri aradı

Dostum kendilerine ulaşabilecegim bir telefon numarası varmı peki verebilirmisin?
  • quote:

quote:

googleturkiye@google.com Şöyle bir mail adresleri var. Beni bugün Google'dan Adwords hesabı için Tuğba Hanım diye biri aradı

Dostum kendilerine ulaşabilecegim bir telefon numarası varmı peki verebilirmisin?

yok maalesef, olsa verirdim. Onlar direk çalıştığım yeri aradılar, aradıkları noyu göremiyorum. Sonra da mail gönderdilerdi, o da yukardaki mail
  • quote:

quote:

quote:

yok maalesef, olsa verirdim. Onlar direk çalıştığım yeri aradılar, aradıkları noyu göremiyorum. Sonra da mail gönderdilerdi, o da yukardaki mail

Tamam o adrese mail attım bakalım cevap gelecekmi ..

• Hala bilen yokmu ?
  • Bu aslında yeni bir konu başlığı olabilirdi heralde
    sorunum birtürlü google+ posta kartı gelmiyor aceba ptt de mi sallamıyorlar . Bilgisi olan varmı
  • Dostum Tekfen Tower's de ofsileri açıldı.
    Adres ve ya telden direk tekfen tower's ile iletişime geçip google ile bir randevu ayarlayabilirsin.

8. Kat, Tekfen Tower
    Büyükdere Caddesi No.209
    4. Levent Şişli 34394
    İstanbul, Türkiye
    T +90 212 371 8500
    F +90 212 371 8550

• TR saatiyle 11:00-20:00 arası ulaşabilirsiniz. 00800448825333 numaralı telefon numarası ücretsiz bir hattır ve sadece sabit hatlardan ulaşılabilir.

musteri kımlık numaranız olmadan, teknık ekibe ulasamazsınız...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.