Şimdi Ara

Google, Oscar tahminlerini açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "1. Brie Larson, Room" yok daha neler! Oscar a aday gosterilmesi bile sacma. Oradaki cocuga verseler cok daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo bu sefer de almazsa bir tarikattan gelen teklifi geri çevirdiğini düşünmeye başlayacağım :)

• leonardo alsın artık yazık şu adama da
  • Bence revenant odulllerde 1. Lik alamayacak.. caprio yine uzulecek ... ben filmlerin hepsini izledim 1-2 tane haric ben ce en iyi film mad max en iyi erkek oyuncu matt damon yada tam tersi olabilir en iyi film martian ve en iyi erkek oyuncu madmaxin bas rol oyuncusu... bu iki film mukemmel surukleyiciydi.. revenantda guzeldi ama kurgusu vasat gercekten filmin konusunu ilk bastan sona dogru hic anlayamiyorsunuz ve surukleyicilik vasat arkadasin dedigi gibi bir ayi sahnesi birde atin icinde yattigi sahne akillarda kalan fmde cok bi aksiyon surukleyicilik yok... ve film gercekten kafa karistiriyor konusu kurgusu pek anlasilamiyor sacma bir konu sacma bir film diyesim geliyot

• Leonardo alsın....o kadar güzel fılımlerde güzel roller aldı hala alamadı?
  • Google, Oscar tahminlerini açıkladı

En iyi yönetmen ve en iyi filmi hakkeden the big short bana kalırsa ama akademi seviyor amerikan yalakalığını.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.