Şimdi Ara

Google Nexus 7 (2013) video inceleme 'Daha ince, daha hafif ve çok daha hızlı' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batuaydin

Ipad minim ve s4üm oldukça yeterli geliyor. Ben almayı düşünmüyorum.

Oysa hepsini sat bunu al diye çıakrtmışlardı. Başaramadılar.

• Tablet olmamış , eksileri çok fazla.
  • Ah şu ipad 5 ucuz olsa da bende alsam. Asla android almam demiyorum. Ama, keşke ucuz olsa ipad'ım olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Dürüstçe yanıtlayın, çok gecikmedi mi? Yarın yayınlayacağız denilen günleri demin gibi hatırlıyorum...

Arkadaşlar Merhaba,

Gecikme bizim işi geçiştirmek için video hazırlayan bir yayın olmamamızdan kaynaklanıyor. Ya yaptık mı işe yarar bir video çıkacak ya da çıkmayacak. 30Dk çıkmış konuşmuş sonra iş bitmiş gibi görünebilir ama bu inceleme için 3 gün uğraştık. Kurgusu montajı ara çekimleri derken iş ister istemez farklı bir boyut kazanıyor. Son dönemdeki yurt dışı gezileri ve sizlere buralardan aktardığımız bilgiler düşünüldüğünde 3 gün vakti henüz bulabildik.

Bazı arkadaşlar küçük sitelerde çıktı sizde yeni çıkması garip demişler fakat ben asla incelemelerimizi diğerleri ile kıyaslamam. Onlar işinize yaradıysa bizi beklemenize gerek yok bekliyorsanız demek ki beklemeye değer iş yapıyoruz ki bekleniyoruz.

Cihaz daha yeni yeni yaygınlaşıyor ve hala fiyatı olması gerekenden yüksek. Bu yüzden inceleme 1 ay sonra dahi çıksa son kullanıcının işine yarayacak bir inceleme olacaktı. Geciktiniz diyenler neye göre geciktik yazarlarsa sevinirim.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Çerçeveye tablet koymuşlar.! İlginç bir teknolojik alet olmuş.

• tablet almak istesem alırdım. alınası bir cihaz fakat ben tableti gereksiz görüyorum telefon varken

• quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

Saf android diyorlar ama yinede stabil değil. Edit: Bunu alırsanız sakın düşürmeyin sonuç çok kötü olur çerçeve nerdeye yok Edit 2: 6:55.. işte size androidin gerçekleri. 4 işlemcili ama 3gs veya L520 bile daha stabil.

En son hangi nexus cihazını kullandın? stabilite anlamında android iosu geçmiş durumda. log kayıtlarında uygulama hataları ve çökme oranı artık ios un çok daha yüksek durumda. stabil değilde benim nexus neden bir kere reset atmadı, hata vermedi üstelik 300 den fazla uygulama yüklü olmasına rağmen?

• Saat widgetinin ismi ney? nexus 4 kullanıyorum bendeki widget bu kadar ayrıntılı değil nexus 7 içinmi yapılmış acaba bu widget?

• türkiyede satılıyor mu su an bu cihaz. acil uygun fiyatlı bi tablet almam lazım
  • 10 numara tablet.

500-600TL butcesi olanlar icin harika.

Dandik iPad alip kaziklanmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeği Geçen Herkese Teşekkürler , Ama Türkiye'ye Çok Geç Ulaştı.Ben Bir Süre Bekledim Baktım Ses Yok Note8 Aldım ve Gayet Memnunum.
  • Abi bayramdan sonra inceleme yapıcağız demiştiniz.Daha bayrama 11 gün var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

10 numara tablet.

500-600TL butcesi olanlar icin harika.

Dandik iPad alip kaziklanmaya gerek yok.

Bende eski Nexus 7 var çok güzel o da
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

10 numara tablet. 500-600TL butcesi olanlar icin harika. Dandik iPad alip kaziklanmaya gerek yok.

Fanboyluğun başarıyla tamamlandı...

Şimdi gidebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

Saf android diyorlar ama yinede stabil değil. Edit: Bunu alırsanız sakın düşürmeyin sonuç çok kötü olur çerçeve nerdeye yok Edit 2: 6:55.. işte size androidin gerçekleri. 4 işlemcili ama 3gs veya L520 bile daha stabil.

+1 Aynı fikirdeyim.Gidin üstüne para koyun adam gibi bir ipad alın.Saf bir arayüz ve videoda geçişlerde dikkat ederseniz parmakla dokunduğunda algılamadı bir kaç kez.Kutusundan bahsetmiyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Dürüstçe yanıtlayın, çok gecikmedi mi? Yarın yayınlayacağız denilen günleri demin gibi hatırlıyorum...

Arkadaşlar Merhaba,

Gecikme bizim işi geçiştirmek için video hazırlayan bir yayın olmamamızdan kaynaklanıyor. Ya yaptık mı işe yarar bir video çıkacak ya da çıkmayacak. 30Dk çıkmış konuşmuş sonra iş bitmiş gibi görünebilir ama bu inceleme için 3 gün uğraştık. Kurgusu montajı ara çekimleri derken iş ister istemez farklı bir boyut kazanıyor. Son dönemdeki yurt dışı gezileri ve sizlere buralardan aktardığımız bilgiler düşünüldüğünde 3 gün vakti henüz bulabildik.

Bazı arkadaşlar küçük sitelerde çıktı sizde yeni çıkması garip demişler fakat ben asla incelemelerimizi diğerleri ile kıyaslamam. Onlar işinize yaradıysa bizi beklemenize gerek yok bekliyorsanız demek ki beklemeye değer iş yapıyoruz ki bekleniyoruz.

Cihaz daha yeni yeni yaygınlaşıyor ve hala fiyatı olması gerekenden yüksek. Bu yüzden inceleme 1 ay sonra dahi çıksa son kullanıcının işine yarayacak bir inceleme olacaktı. Geciktiniz diyenler neye göre geciktik yazarlarsa sevinirim.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Evet Mesut Bey gecikti.Erdi Bey'in kutu açma vidyosundan sonraki Mesut Çevik ile Canlı programında çok yakın bir sürede asıl incelemeyi yayınlayacağınizi söylemiştiniz.Biz, sizin o sözünüz üzerine beklentiye girdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Ya incelemeniz iyi hoş tamam ama tabletin ekranının bir şeyler okuyabilme açısından nasıl olduğu(gözü yorup yormadığından ) hakkında tek kelam etmemişsiniz bu sadece siz de değil birilerinin ''küçük'' diye nitelendirdiği sitelerde de böyle. Bizim bir farkımız var diyorsanız bunlardan da bahsedin. Hangi siteyi açsak zaten yok sentetik testler (ki zaten hileli olduğu açıklandı) yok oyun( 7'' inç ekranda ne oyun oynanacaksa artık). Tamam bunları da duymak isteyen kullanıcılar var ama şu tableti kaç kişi oyun oynamak için yanında taşır. İllaki bunda bir şeyler de okunacak. Şu incelemeleri yaparken konu başlıklarınız arasına okuyabilme performansını da eklerseniz farklı olduğunuzu iddia ederken daha sağlam temellere dayanarak bir şey söylemiş olursunuz. Teşekkürler.
  • Cihaza bir aydır sahibim.Pil ömrü olsun, ekranı olsun, fiyatı olsun çok güzel.Sıkıntılar var tabi.Mesela stok klavyesi berbat, gerçekten.İlk defa alternatif aramak zorunda kaldım.Türkçe harfler yok, kelime tahmini berbat vs.Dokunmatiğinde anlamsız bir hata var.Asphalt 8 oynarken mesela dokunduğum yer takılı kalıyor ve araba duvara sürüp kaza yapıyor.Her yarım-bir saatlik oynamamda 1-2 kere yaşadım.Güncellemeler geliyor fakat yabancı sitelerde bunun donanımdan kaynaklandığı şüphesi var.

Kablosuz şarjı o kadar yemiyor.Kablosuz ayarlarına girip ordan "Gelişmiş"e girerseniz orada "Uykudayken Kablosuzu açık tut" ve "Kablosuz optimizasyonu" isminde 2 seçenek var.bende optimizasyon hep açıktı fakat uykuda da cihazın Wifi'si ni açık bıraktım.Hergün okula götürüp not alıyorumi oyun oynuyorum.Genellikle haftada 1-2 kez şarj etmem yetiyor.Bence bu 24 saat Wifi açık bir cihaz için çok iyi.Son olarak NFC yi kapatın.Cihazı aldığınızda açık olarak geliyor.Kapatmak için Ayarlara girin.Ordan "Kablosuz ve Ağlar" bölümünden "Diğer..." seçeneğine girin.NFC'yi kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gageracer -- 4 Ekim 2013; 20:13:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 44yunus44

Ya incelemeniz iyi hoş tamam ama tabletin ekranının bir şeyler okuyabilme açısından nasıl olduğu(gözü yorup yormadığından ) hakkında tek kelam etmemişsiniz bu sadece siz de değil birilerinin küçük diye nitelendirdiği sitelerde de böyle. Bizim bir farkımız var diyorsanız bunlardan da bahsedin. Hangi siteyi açsak zaten yok sentetik testler (ki zaten hileli olduğu açıklandı) yok oyun( 7 inç ekranda ne oyun oynanacaksa artık). Tamam bunları da duymak isteyen kullanıcılar var ama şu tableti kaç kişi oyun oynamak için yanında taşır. İllaki bunda bir şeyler de okunacak. Şu incelemeleri yaparken konu başlıklarınız arasına okuyabilme performansını da eklerseniz farklı olduğunuzu iddia ederken daha sağlam temellere dayanarak bir şey söylemiş olursunuz. Teşekkürler.

Okuma konusunda internet sitelerinden ekranı dikey kullanırken yakınlaştırma yapmadan hemen hemen her şey okunabiliyor.Misal ben her sabah mmo-champion.com u okuyorum ve sayfa tam oturuyor yazılarda.Henüz kitap okumadım hala normal kitapları kullandığım için fakat bence gayet iyi olacaktır.Tek sıkıntısı sırt üstü yatarken elinde tutmak zor bir yerden sonra iyi ağrı yapıyor her şey gibi.O yüzden düzgün bir şekilde oturup/uzanıp cihazı kullanmak gerekli.

• gageracer G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.