Şimdi Ara

Google Kazançları % 50 İndirim Kampanyası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Kazançları, 45 TL Fiyatla Satılıyor!

Google Kazançları'nın bir süreliğine % 50 indirimli olarak satılacağını haber vermek istiyorum. Yani, bu derleme eğitim kaynağını 90 TL yerine 45 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Böylece yarı fiyatına profesyonel bir şekilde internetten para kazanma eğitimi alacaksınız. Bu indirim kampanyası ile eğitim setinin daha çok kişi tarafından satın alınması ve yararlanılması hedeflenmektedir. Kesinlikle bu indirim fırsatını kaçırmamalısınız. Eğer eğitim seti hakkında gerekli bilgilere sahip değilseniz Musa ERDOĞMUŞ tarafından resmi sitesinde detaylı bilgilendirme yapıldığını belirtmek istiyorum. Bununla beraber Google Kazançları Nedir? başlıklı makalemi eğitim kaynağını ve içeriğini daha iyi anlamak amacıyla okumanızı da tavsiye ediyorum. Ayrıca yeni makalelerimle eğitim seti hakkında detaylı olarak bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaşmaya devam edeceğim. Yalnız bu % 50 indirim kampanyası hakkında bir noktayı açıklamak istiyorum. Musa ERDOĞMUŞ, resmi sitesinde indirim kampanyasını ne zaman sonlandıracağını belirtmemiştir. Yani, yazar tarafından bu indirim kampanyasına her an son verilebilir. Eğer bu % 50 indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız satın almak için acele etmenizi öneriyorum.

Şimdi Google Kazançları Resmi Sitesi’ne gidip bu eğitim setini indirimli fiyatı ile satın alarak çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKESREFOGLU -- 24 Ocak 2016; 23:11:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.