Şimdi Ara

GOOGLE DA ÜSTTE CIKMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • google da sitem hep ikinci sayfada cıkıyor.ilk sayfanın basında cıkmam için ne yapmam lazım.teşekkürler

• başka sitelerin sana link vermesi lazım
  • başka sitelerin bana link vermsini nasıl saglayacagım
  • quote:

Orjinalden alıntı: alfa06

başka sitelerin bana link vermsini nasıl saglayacagım

konuşacan anlaşacan topistmi ne bilmiyorum tam onlar var onlara başvurucaksın hiç uğraşmadım bilen biri yardım eder sanırım
  • Link değişim programlarına katıl...

Burda da yapıldı önceden.Herkes birbirine link verio.Böylece google PR si artıyo sitenin.PR demek google un sitene verdiği değer demek.Siten değerliyse üstlerde çıkarsın.
  • birbirlerine nasil link veriyorlar baskasindan ladigin linki sayfada bir yere mi koyuyorsun sadece
    quote:

Orjinalden alıntı: nick

Link değişim programlarına katıl...

Burda da yapıldı önceden.Herkes birbirine link verio.Böylece google PR si artıyo sitenin.PR demek google un sitene verdiği değer demek.Siten değerliyse üstlerde çıkarsın.

• internette pagerank diye arttır oku öğren
  • buraya bakarsan bişiyler örenirsin

TIKLA
  • google da ilgisiz sayfalar benden önce cıkıyor.bunu nasıl engelleyecegim..
  • link almaktan başka caresi yokmu acaba?
  • İyi birisi.com gibi toplist açan siteler var oraya kendini kaydettir ve site üyelerine toplistte sanaoy vermesi için uyar.Böylece sitenin popularitesi de artmış olur
  • herşey link almayamı baglanıyor-başka yolu yokmu arkadaşlar
  • bende bilmiyom valla
  • arkadaşlar bu işin sırrını bilen bir üstad yokmu aramızda
  • içerik[ßana özgü olmalı. kopyala/yapıştırsa daha bayaa beklersin]+ iyi ve hatasız kodlama+ hile hurda olmadan keyword, meta düzenlemesi+ içeriğe uygun alan adı+ 1 gün açık- 3 gün kapalı olmaması+ ve en büyük etken [B]ZAMAN[/B] = Google den iyi hit ve üst sıralar...

İyi içeriğin varsa 2-3 aya alırsın hakettiğin yeri.
  • siteyi sizmi hazırladınız.tebrikler..
  • ya arkadaşlar ben bu işi cözemedim.tanıdık bildik web hosting hizmeti veren bu işin uzmanı bir şirket tavsiye edin bari....
  • hostingle pek alakası yok

Tamam google hızlı sayfaları üste çıkartıyor bi nebze olsa ama önemli olan pagerank
  • arama motorlarında üst sırada cıkmak için keywords le site anasayfadaki yazıların aynımı olması lazım?bu konuda bilgi verebilirmisiniz?
    teşekkürler
  • bu konu daha önce de burada geçmişti. şurada merak ettiğin bir çok şey var

http://forum.donanimhaber.com/m_922586/mpage_1/key_GOOGLE//tm.htm#922586
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.