Şimdi Ara

Google’da mekana yorum yapan kişiyi bulma hk. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
0
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Orada bi şikayet yeri var oradan şikayet edin ne kadar çok yaparsanız o kadar iyi
    Bizim iş yerinide övüp 2 yıldız veren biri vardı aynısını yaptım yorumu kaldırıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem sevgiliniz evlenin soyadı değişeceği için problem ortadan kalkacaktır :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2019daDHyekatilmak

Madem sevgiliniz evlenin soyadı değişeceği için problem ortadan kalkacaktır :D
    Hocam dur sen de da daha tektaş almadım bile henüz. O işlere girersek çıkamayız.

• Övmüşler ama rahatsız olmuş bu yüzden bulmak istiyormuşmuş... Yeme bizi. Bulup döveceksiz değil mi? Ne yazmış bilmiyoruz ama eminim haketmişsinizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kızı övmüş ama demiş ki “Assassino ! adlı çalışanınız çok güleryüzlü ve bizimle çok ilgilendi. Çok teşekkürler. Ayın elemanı olmayı hak ediyor!” demiş. Eyvallah yorum güzel de kızın adını SOYADINI vermiş. Adını verse yine iyi. 😃

• Google ile iletişime geçin hemen ilgilenirler.
  • adamın yalanlarına bakın ya önce diyor ki bir arkadaş ve ben patronum sonra öğretmen oluyor sonra da sevgilisi üst üste bu kadar yalan sallayan birini hayatımda daha önce görmedim. Master yapmış yalan konusunda. Kendi de inanıyordur bu adam söylediği yalanlara :D
  • bu kafayla iyi bir işletmeci olmanız zor. bir hakaret varsa yargıya başvurun. yoksa hiçbir şey yapamazsanız ayrıca ulaşırsanız da kendisi sizden davacı olabilir.
  • "Şikayet et" yok mu? Yorumu editlesinler
  • Ad soyad pek kisisel bir bilgi degil. Yazmasinin ne gibi bir zarari olabilir ki? Kafenizdeki kiz kgb icin filan calismiyorsa bosver kalsin yorum.
  • yahu sanane kardeşim.
    hakaret,aşağılama,kötü söz vs yoksa ne diye şahısa ulaşmaya çalışıyorsun ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.