Şimdi Ara

Google Chrome'da Maillerimi Açamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Chrome'da hotmail hesabımın maillerini açamıyorum maillere tıklıyorum fakat hiç bir işlem yapmıyor. İnternet explorer'dan denedim oradan açılıyor. Chrome'un sorunu nedir yardım edebilir misiniz?

• Bütün çerezlerimi en baştan temizledim problem çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkcekyman

Google Chrome'da hotmail hesabımın maillerini açamıyorum maillere tıklıyorum fakat hiç bir işlem yapmıyor. İnternet explorer'dan denedim oradan açılıyor. Chrome'un sorunu nedir yardım edebilir misiniz?

firefox kullan %100 çözüm
  • quote:

Bütün çerezlerimi en baştan temizledim problem çözüldü.

Chrome zaman zaman yapıyor bunu, çerezleri belli dönemlerde temizlemek iyidir her zaman
  • Chrome'a alıştım bırakamam firefox çok itici geliyor.
  • Böyle durumlarda ayarları sıfırlamak ve önbellek temizleyen yazılımlar (CCleaner gibi) kulanarak çerezleri temizlemek gereklidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Windows Live Mail uygulamasıyla çok hızlı ve pratik bir şekilde ulaşıyorum. Web tabanlı girmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Böyle durumlarda ayarları sıfırlamak ve önbellek temizleyen yazılımlar (CCleaner gibi) kulanarak çerezleri temizlemek gereklidir.

CCleaner var halbuki otomatik mi değil anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Ben Windows Live Mail uygulamasıyla çok hızlı ve pratik bir şekilde ulaşıyorum. Web tabanlı girmiyorum.

Program kullanmayı da sevmiyorum chrome üzerinde mailchecker uygulamam var nette gezinirken köşeden gözüme takılıyor anında açıyorum mailleri böyle daha rahat geliyor açıkçası.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Böyle durumlarda ayarları sıfırlamak ve önbellek temizleyen yazılımlar (CCleaner gibi) kulanarak çerezleri temizlemek gereklidir.

CCleaner var halbuki otomatik mi değil anlamadım.

Hayır, otomatik değil, elle başlatman gerekiyor.

• chrome hiçbirzman doğru düzgün görüntüleyemiyorki mail'i ie ile kullanman daha kaliteli olur
  • İe kullanmayın firefox kullanın onun yerine

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.